Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 1179 / 124 / 0
Czy dzień po 4cmc mogę zażywać tramadol?
Dzięki za odpowiedź. Dam karmę.
  • 1680 / 270 / 0
Nie ma przeciwwskazań. Chodzi o to by nie brać ich razem lub ketona niedługo po Tramalu (gdyż ten ma długi okres półtrwania).
Największy przegryw na forum
  • 1179 / 124 / 0
Czy ktoś mógłby wskazać link, do tych wszystkich neurobiologicznych aspektów, różnych serotonin i takich tam, co to debil taki jak mógłby skumać?

Chociaż, te beta ketony, wyłączajc samego kota z toksycznym manganem chyba jednak nie dla mnie :(

A i żyły sobie pewnikiem popierdoliłem sprzętem ze "śmietnika"... :(
  • 216 / 3 / 0
Połączenie 4-CMC z tramadolem może wywołać napady drgawkowe, połączenie tych dwóch substancji uważane jest za wyjątkowo niebiezpieczne.

Jednak 4cmc ma dość krótki czas półtrwania, więc na drugi dzień powinno być spoko. Ale miej w razie czego benzo pod ręką.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki

Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.

[img]
Marihuana pod kontrolą czy na sprzedaż? Badanie pokazuje różnicę

Debata o marihuanie zwykle sprowadza się do prostego pytania: legalizować czy nie? Analiza opublikowana w The Lancet Psychiatry wskazuje jednak, że ważniejsza jest odpowiedź na pytanie, jak wprowadzona jest legalizacja.

[img]
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych

Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.