Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też.
amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
Z władem to było tak, że nie wiedziałem nawet że jest coś takiego jak zjazd i potem takie "kurwa, co się dzieje, nie chce jeszcze umierać"
Następnego dnia telefon do kumpla: "Masz jeszcze te białe co 2 dni temu? Bo bym kupił trochę"
"Kryształ" eh :/ Dziwnie tak, nawet nie wiedzieć co to jest konkretnie.
Z tego powodu zastanawiam sie czy zamawiać z pewnego sklepu "ANALOG 3MMC" w komiczine niskiej cenie, bo to tak samo jakbym na ulicy od sebixa kupował chujwieco.
Nie ma co się oszukiwać i tak to zrobię xD Kurwa, jest adrenalina, niepewność, a potem bez benzo będę plakał w wątki sytuacji kryzysowych albo na czacie :D brawo ja.
Nigdy nie wzięłam żadnej substancji bez wiedzy o jej działaniu, skutkach ubocznych oraz tym w jaki sposób i po jakim czasie jest usuwana z organizmu. Minimum to było zawsze poszukanie informacji nt. "nowej" subst. + poczytanie subiektywnych opinii innych osób.
A plus i minus z tego więc taki, że wiedziałam czego mogę się spodziewać...
I że dziś są uświęceni, którzy chcieli za nią ginąć.
Jest tak wiele powodów do życia z heroiną,
Ale żaden nie prowadzi nas do upojenia chwilą."
Like a blue lotus floating on the sea of love
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/norraena.jpg)
Trzech mężczyzn oskarżonych o przemyt kokainy promem Norræna
Trzej mężczyźni w wieku 60–70 lat zostali oskarżeni o próbę przemytu ponad trzech kilogramów kokainy z Hiszpanii do Islandii promem Norræna. Grozi im do 12 lat więzienia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.