Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2034 • Strona 112 z 204
  • 241 / 6 / 0
Z opio próbowałam U-44770 ale to działa tak krótko, że nie mam ochoty próbować po raz kolejny. Teraz leci do mnie o-dt, to będzie działać nieco dłużej?
Za czym się rozejrzeć jeśli szukam czegoś żeby działanie utrzymywalo się kilka godzin?
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1680 / 269 / 0
alfa-metylofentanyl
carbonyl-fentanyl
3-metylo-fentanyl
tramadol
buprenorfina
metadon
Największy przegryw na forum
  • 672 / 127 / 0
Uwaga! Użytkownik Nozer jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 502 / 40 / 0
Popieram przedmówcę, wal helupę iv :finger:
  • 1680 / 269 / 0
heroina wcale nie działa dłużej niż tramadol, i nie działa nawet w 1/3 tyle co bupra czy metadon.
Największy przegryw na forum
  • 672 / 127 / 0
Ale dziala ok 4h i robi robote lepiej niz tram czy bupra
Uwaga! Użytkownik Nozer jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 33 / 1 / 0
IMG_20161214_154256.jpg
dihydrocodeincyanat. Wiecie czy to klepie moze?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 132 / 6 / 0
Po co słabo tramca przez "7h" jak można znakomicie hel przez 4h :) Mniam, aż tęskno.
Narkotyki niszczą ludzi, ale tworzą legendy.
  • 714 / 45 / 0
Najgorsze w opio jest to że jak już przejdziesz przez skręty, substytutucje, detoxy, ośrodki i suche skręty i paws i minie te pół roku, rok, kilka lat to nachodzi taka myśl. Zawsze, u każdego. Myśl że teraz jeden raz ciut ciut klepnie jak na początku. Może z czymś zmieszać, benzo najlepiej malutkie, browarek i tak 1,5 x początkowej dawki. Może 1,2. I to działa. Wiesz kurwa że klepnie i wiesz że ten jeden raz teoretycznie niby nie powinien zepsuć blablablablablablabla. Niestety życie jest jakie jest, człowiek głupim był i długo będzie zanim nauczy się na swoich błędach. Ale moim zdaniem to jest właśnie największe skurwysynstwo w opio. Jak one cie biorą pseudoargumentami, przekonują, kuszą niczym najlepsza kochanka, kurwa każdy prawie co dłużej brał wie o czym mówię. Podstepne, wredne gowno. A w paczce z benzo to hoho.
  • 423 / 12 / 0
Jeśli 300mg metadonu średnio robi, to na co się przerzucić zeby było lepiej i w jakich dawkach ?
ODPOWIEDZ
Posty: 2034 • Strona 112 z 204
Artykuły
Newsy
[img]
Czy wyleczymy Alzheimera marihuaną? Naukowcy udowodnili, że jej mikrodawki są bardzo skuteczne

Szybkie starzenie się społeczeństwa powoduje, że dramatycznie poszukujemy nowych metod leczenia choroby Alzheimera. Kolejne sposoby nie działają, a neurodegeneracyjne schorzenie dotyka coraz większej części populacji. Naukowcy kierują swój wzrok w stronę mikrodawkowania marihuany, które ma poprawiać zdolności pacjentów i nie wywoływać „haju”. Wiarygodne źródła pokazują, że to… działa.

[img]
CBŚP rozbiło międzynarodową grupę produkującą marihuanę

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali pięciu obywateli Serbii i zlikwidowali dwie profesjonalne plantacje konopi innych niż włókniste. Zabezpieczono ponad pół tysiąca roślin oraz 55 kilogramów gotowego suszu. Sprawa ma charakter międzynarodowy.

[img]
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes

Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.