Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
tl;dr benzo słabo mnie kopie
O co chodzi? Moje receptory są jakieś zjebane czy po prostu benzo nie dla mnie? (raczej nie mam żadnych ciężkich fobii i lęków)
Czyli najpierw sytuacja niekomfortowa: dowiadujesz się, że wylatujesz ze szkoły.
Później akcja: łykasz alpre.
Efekt: mimo lamentów rodziny, przekreślonej przyszłości, ogarnia cię spokój i wyjebka.
Wnioski. Benzo są dla ludzi, którzy nie dają rady.
Btw, dzisiaj zjadłem 3mg i zajarałem, moje nogi się plątały, ale tylko moje ciało najebane, głowa bardziej zjarana, dość fajne uczucie, dobre na impreze. Po takim mixie występuje troche inny stopień upojenia, można powiedzieć, że przyjemniejszy i spokojniejszy.
Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
benzodontwork321 pisze:... Pamiętam, że jednej nocy doszedłęm do 8mg co spowodowało blackout...
tl;dr benzo słabo mnie kopie
Na zjeździe po stimach diazepam mnie tak epicko chilluje, że aż spróbowałem go "na sucho" - nadal czułem fajne działanie. Nie zmienia to faktu, że na zjeździe chill był o wiele bardziej wyraźny.
alpra tak samo jak diazepam, tyle, że mniejsze dawki dawały podobny efekt i bardziej kładła spać niż chillowała.
klony za to zupełnie mi nie podchodzą, pobudzają mnie i dostaje dziwnej kurwicy (po stimach). Bez niczego za to czuć chill i fajnie jest wypić piwko pod klona, bo nie łapie mnie zamuł tylko mogę się czymś zająć, wyjść do ludzi i funkcjonować normalnie, a nie jak sflaczały, bezsilny zamuleniec :D
PS. Jezeli benzo nie działa, to spróbuj innego benzo. Benzodiazepin jest kilka i się od siebie różnią - dla każdego coś dobrego. A tak wgl to nie ma po co się w to wpierdalać, bo to cholernie trudne uzależnienie (podobno) :)
jezus_chytrus pisze:Czyli straciłeś całkowicie kontakt z rzeczywistością, ale to i tak za słabo? Chyba masz za duże oczekiwania : ) Może wypij do tego 0.5l wódki, to powinno być mocniej : Pbenzodontwork321 pisze:... Pamiętam, że jednej nocy doszedłęm do 8mg co spowodowało blackout...
tl;dr benzo słabo mnie kopie
scalono - WRB
matiguzior pisze:Niektórzy po benzosach oczekują niesamowitej pizdy i gruszek na wierzbie :D Prawda jest taka, że to leki uspokajające a nie euforyczny narkotyk czy tam opiat.
matiguzior pisze:Na zjeździe po stimach diazepam mnie tak epicko chilluje, że aż spróbowałem go "na sucho" - nadal czułem fajne działanie. Nie zmienia to faktu, że na zjeździe chill był o wiele bardziej wyraźny.
Alpra tak samo jak diazepam, tyle, że mniejsze dawki dawały podobny efekt i bardziej kładła spać niż chillowała.
Klony za to zupełnie mi nie podchodzą, pobudzają mnie i dostaje dziwnej kurwicy (po stimach). Bez niczego za to czuć chill i fajnie jest wypić piwko pod klona, bo nie łapie mnie zamuł tylko mogę się czymś zająć, wyjść do ludzi i funkcjonować normalnie, a nie jak sflaczały, bezsilny zamuleniec :D
PS. Jezeli benzo nie działa, to spróbuj innego benzo. Benzodiazepin jest kilka i się od siebie różnią - dla każdego coś dobrego. A tak wgl to nie ma po co się w to wpierdalać, bo to cholernie trudne uzależnienie (podobno)
DorianGray pisze:Nie wiem, jak inne benzo, ale alpra działa tylko wtedy, gdy ma działać.
Czyli najpierw sytuacja niekomfortowa: dowiadujesz się, że wylatujesz ze szkoły.
Później akcja: łykasz alpre.
Efekt: mimo lamentów rodziny, przekreślonej przyszłości, ogarnia cię spokój i wyjebka.
Wnioski. Benzo są dla ludzi, którzy nie dają rady.
Mam jeszcze pytanie do znawców benzo. Czy jeśli mam ADHD, to benzo może czasami działać jakby "odwrotnie"?
Żadne :) Ale jeżeli już koniecznie chcesz w to brnąć, to kup sobie Relanium (diazepam) i zarzuć 3-4 tabsy pod browarka czy dwa, umilając sobie tym samym wieczór - to mój ulubiony benzos.
Wgl to najlepiej nie bierz benzo jak nie musisz, serio.
Bo ani razu po klonie nie odczułem tego, co jest tu opisywane, troche smutne, że mój organizm reaguje tak na benzo bo strasznie chciałem doświadczyć tego uczucia zoobojętnienia i totalnej wyjebki na problemy.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
