Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 2 z 10
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
jaffa pisze:
Szczerze plecam palonko. Trip jest mocniejszy i Cie tak nie nosi. Mozesz spokojnie usiedziec na miejscu.
Ja zawsze pale w momecie jak czuje ze kwas sie juz wkrecil i zaczyna mnie nosic (takie dziwne uczucie jak by mi ktos jaja chwycil w garsc :-D ) Pierwszy buch i robi mi sie ciemno przed oczami zamykam je, chwile w plucach, wypuszc zam otwieram oczy i w tym momecie jestem w innym swiecie. Palenie dla mnie jest jak zaplon.
Kwasze od ponad 13 lat i tylko dwa razy nie palilem za pierwszym razem i raz nikt nic nie mial nosilo mnie w tedy strasznie.
po kwasie nie czujesz sie tak jak bys palil tylko bania sie powiekrza i haluny sa wyrazniejsze i wiekrze, troche cie uspokaja i masz kopa po pierwszym buchu %-D
zgadzam się w 100%. Bierzesz bucha, trzymasz w płucach, i nagle tak kolorowo się robi w około i wszystko zaczyna się śmialej wyginać ;D
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 130 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: jaffa »
newbe pisze:
jaffa pisze:
Szczerze plecam palonko. Trip jest mocniejszy i Cie tak nie nosi. Mozesz spokojnie usiedziec na miejscu.
Ja zawsze pale w momecie jak czuje ze kwas sie juz wkrecil i zaczyna mnie nosic (takie dziwne uczucie jak by mi ktos jaja chwycil w garsc :-D ) Pierwszy buch i robi mi sie ciemno przed oczami zamykam je, chwile w plucach, wypuszc zam otwieram oczy i w tym momecie jestem w innym swiecie. Palenie dla mnie jest jak zaplon.
Kwasze od ponad 13 lat i tylko dwa razy nie palilem za pierwszym razem i raz nikt nic nie mial nosilo mnie w tedy strasznie.
po kwasie nie czujesz sie tak jak bys palil tylko bania sie powiekrza i haluny sa wyrazniejsze i wiekrze, troche cie uspokaja i masz kopa po pierwszym buchu %-D
zgadzam się w 100%. Bierzesz bucha, trzymasz w płucach, i nagle tak kolorowo się robi w około i wszystko zaczyna się śmialej wyginać ;D
Oj tak bez MJ to nie to samo :-D
  • 46 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Astral »
Moim zdaniem najlepiej zjesc sobie karton i dobrze sie ujarac zanim wejdzie. Pozniej podczas tripa caly czas dopalac. Jak kwas przestaje dzialac tez dobrze zapalic, bo wtedy wraca wczesniejsza faza.
Uwaga! Użytkownik Astral nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1071 / 10 / 0
Nieprzeczytany post autor: newbe »
Astral pisze:
Moim zdaniem najlepiej zjesc sobie karton i dobrze sie ujarac zanim wejdzie. Pozniej podczas tripa caly czas dopalac. Jak kwas przestaje dzialac tez dobrze zapalic, bo wtedy wraca wczesniejsza faza.
można również dodać że na zejściu kwasowym intensywne upalenie pomaga zasnąć i cevy nie są tak intensywne
The World Needs Truthfulness, Compassion, and Forbearance
  • 19 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Pink Floyd »
Ludzie to nie ciasto ze kolejnosc wazna, obojetnie co pierwsze miks i tak fajny
Uwaga! Użytkownik Pink Floyd nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 178 / 8 / 0
wlasnie ze ciasto faza mj wchodzi bardzo szybko, a kwasowa wolno, dlatego lepiej najpierw rzucic kwasa i jak wejdzie dopiero zajarac, w przeciwnym razie mozna wyjarac za duzo i stracic kontrole, bo zjarasz sie ale nie nzasz mocy lsd i nie wiesz ile powinienes wypalic ;]
Uwaga! Użytkownik electric_terrorist nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 100 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Thelem »
true true... electric dobrze gada, wina mu dać! :P
Turn on, tune in, drop out...
  • 5 / / 0
Nieprzeczytany post autor: azbest »
o kurwa!

czytając te debilizmy myślałem, że pierdolne!
a wraz ze mną pierdolnie moja stara.

wy, przedszkolaki znudzone życiem, nie macie się już nad czym zastanawiać.

gratuluje ciężkiej rozkminy i życze powodzenia na przyszłość, kakaowe czopy.
Uwaga! Użytkownik azbest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1238 / 30 / 0
Nieprzeczytany post autor: gringo »
wypierdalaj fajfusie i nie zaśmiecaj forum
לאכול חומצה!
  • 178 / 8 / 0
Thelem pisze:
true true... electric dobrze gada, wina mu dać! :P
wolalbym dobrego kwasa :P
Uwaga! Użytkownik electric_terrorist nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 99 • Strona 2 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.

[img]
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?

Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.