Wiadomo ze tam szybciutko z tora da sie wszystko ogarnac ale pewnie ceny troche wieksze beda.
wszystkie sklepy zamkniete.
Rozpocząłem więc konsumpcję, jednak wiedziałem że pustką którą kupiłem nie nasycę pożądania.
Zbrukałem jej ciało, napełniłem duszę.
Odeszła skalana !
JanRobak pisze:jak to jest z rc benzo w uk?
LinuxD pisze:Ktoś coś jakieś X w Y? Najbliższy tydzień tam przebywam, a kontaktów zero.
Chociaz bedac dziewczyna to jednak troche gorzej samemu sie krecic bez znajomosci. Zawsze zostaje darknet, ostatnio pake dostalem w 23h od zamowienia.
handel, źródła
- czoug
Znajomosci mam niestety tylko w swoim mieście, zapasów na wyjazd nie zabrałam :( Darknet wyleciał mi z głowy, w sumie najlepsza opcja na ten moment. Hypek to taki " friendly reminder" xD
Wiedza podstawową wartością.
Na shoreditch tez sie da, chociaz tutaj nie probowalem, wiec nie wiem jaki sort
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Straż Graniczna zatrzymała ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne
Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali kolejnych ośmiu przemytników wykorzystujących balony meteorologiczne do przemytu papierosów z Białorusi do Polski - poinformował w piątek (13.02) szef MSWiA Marcin Kierwiński. Dodał, że w tym roku w podobnych sprawach zatrzymano łącznie 16 osób.
Mikrodawkowanie LSD przegrywa walkę z depresją ze zwykłą kawą?
Przez ostatnią dekadę w Dolinie Krzemowej (ale nie tylko) funkcjonowało przekonanie, że mikrodawkowanie psychodelików to „szwajcarski scyzoryk” dla mózgu – poprawia fokus, libido i leczy depresję. Najnowsze, rygorystyczne badanie kliniczne pokazuje jednak coś zupełnie innego. Pacjenci przyjmujący placebo (w tym przypadku kofeinę) radzili sobie z depresją lepiej niż ci na LSD.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.