Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1404 • Strona 3 z 141
  • 5298 / 952 / 0
25mg to juz sporo, na pewno pokaze pazur 2C-B . Pierwszy raz jest wyjatkowy , mysle ze przy 25mg OEVy i CEVy beda wyrazne, jesli jest laikiem moze sie troche wystraszyc tego co bedzie widzial/a , musisz go/ja odpowiednio przygotowac, dodam tylko ze ja rozdziewiczalem kumpla hometem i faza go przerosla mimo tego ze go przygotowalem do tego doswiadczenia. Z psychodelikami nie ma zartow. Oralnie w kapsulce powinno byc si, wkoncu piguly na 2C-B to normalka. Jak dla mnie 2C-B to obok hometa jeden z najbardziej przyjaznych psychodelikow ktory pokazuje kolorki i przy tym jest bardzo miekko jak po MDMA . Az narobilem sobie smaka ;) Milych lotow.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 2876 / 267 / 0
ja oralnie tych 25 mg bym pewine nie poczuł, za to po nosie to już bardzo spoko dawka, powiedziałbym nawet że prawie maksymalna
  • 9 / / 0
Re: 2C-B
Nieprzeczytany post autor: Po1 »
pytanie
CZY 2C-B w tabletce ma słodki smak ??
bo MDMA jest bardzo gorzkie
Jakby ktoś chciał się spotkać przy piwie, bo na imprezy nie chodzę to pisać na po1@onet.eu .
  • 2087 / 511 / 0
2C-B ma gorzki smak. W tabletce będzie go pewnie z 15 albo 25 mg. Jeśli masa tabletkowa jest spora 0,4g i słodka to może zneutralizować ten smak przez co tabletka wyda się słodka.
Mam jednak dla Ciebie ptrotipa - identyfikowanie piguł po smaku to nie jest dobra praktyka.
  • 21 / / 0
Nadają się to na zamiennik MDMA, na imprezy typu rave?
Widać, że coś się ćpało? Jak wchodzi muzyka, taniec, gadka?
  • 326 / 33 / 0
Nadaje się - jest odczuwane euforyczne i empatogenne działanie (jeżeli to stanowi kryterium).

2C-B jest jednak psychodelikiem, dlatego można się spodziewać wyostrzenia percepcji i wizuali.
Doznania z muzyki będą mocno zintensyfikowane, znacznie przyjemniejsze niż po MDMA. Gadka również będzie na zadowalającym poziomie.

Czy będzie widać ? Tak, źrenice są bardzo mocno powiększone. Twoje nietypowe zachowanie również będzie zauważalne.
Celuj w okolice 15mg i będziesz napewno zadowolony :)
  • 2876 / 267 / 0
nadać się nada, ale zdecydowanie małe dawki, większe to już za duża psychodela
  • 2087 / 511 / 0
rayman pisze:
Nadają się to na zamiennik MDMA, na imprezy typu rave?
Widać, że coś się ćpało? Jak wchodzi muzyka, taniec, gadka?
To zależy od Twojego charakteru. Jeśli jesteś ekstrawertykiem to małe dawki 2c-b nie utrudnią Tobie konwersacji albo mogą nawet ją poprawić. Jeśli jesteś introwertykiem to rozmowa będzie trudniejsza bo wewnątrz Twojego umysłu będzie się działo więcej rzeczy niż zwykle na, które to będzie uciekała Twoja uwaga. Ogólnie z psychodelikami jest też tak, że często trudno na nich dogadać się z podpitymi/pijanymi ludźmi. Co do tańca jeśli lubisz to po 2c-b może być niesamowicie przyjemny.
  • 62 / / 0
@KapitanAizen
A testowałeś 2C-B w dawkach powyżej 20mg ? Jak wypada w porównaniu z innymi fenylkami albo tryptaminkami ? Nada się w twojej opini do psychodelicznej podróży ?
Uwaga! Użytkownik cardimon2011 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1066 / 158 / 0
polecam dawke 35 mg porównując do efektów osobiście przyrównuję do 25 mg 4 aco DMT lub 10 mg 2 cp
PRAWDA :heart: :old: MIŁOŚĆ :old: :heart: MUZYKA :heart: :old:
ODPOWIEDZ
Posty: 1404 • Strona 3 z 141
Artykuły
Newsy
[img]
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek

Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.

[img]
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści

W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.

[img]
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok

Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.