Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala
A ten koleś, ktory miał termosik, to w nim pewnie b. drobno pokruszoną makiwarę. Pamiętam, jak w dawnych czasach czasem prosiło się chłopa, u którego był dokonywany zakup, aby całą słomę przepuścił przez śrutownik. Nie trzeba było potem się jebać z kruszeniem słomy przed gotowaniem.
God Fuck USA
Prawica jest bardziej odrażająca od obrzyganej :kotz: , psiej kupy leżącej na trotuarze.
PiS-ory brudne liżą wory, a Kukizowcy i narodowcy pałają miłością do cipy owcy.
KORWiN vs. Nowoczesna: bitwa dwóch gówien w sedesie.
Zupa z 20 głow (niektóre wczoraj zrzuciły płatki )
Działanie zajebiste.
Mam miejscówke gdzie wczoraj naliczyłem 32 krzaki , a nie sprawdziłem 1/5 obszaru . Moje małe czechy
przekum pisze:Duże i silne makówki bardzo gorzki sok, z tych nasion bakadoor 1512.46.
Zupa z 20 głow (niektóre wczoraj zrzuciły płatki )
Działanie zajebiste.
Jaby najdelikatniejszy fiolet bliżej mu różu niż fioletu w pełnym nasyceniu.
Kurna brakuje mi terminologii.
Będę to zrobię zdjęcie krzaka..
Wysiew konretnej serii w jednym miejscu, także porównam sobie te krzaczki bo rosną 1603.11, 1549.41 itd.
Spin doctors operate behind enemy lines
Mind control, something you could potentially buy
The new holy war has arrived, you ready to DIE?
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Konopie w leczeniu demencji. Naukowcy wskazują dwa związki
Doustna kombinacja oczyszczonego THC i CBD istotnie zmniejsza pobudzenie u seniorów z zaawansowaną demencją – wynika z badania LiBBY zaprezentowanego na konferencji Alzheimer’s Association International Conference w Londynie.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
