Pobudzenie wchodzi subtelnie i rozkręca się do 10 min. Obecnie mija 40min od podania i wciąż jest przyzwoicie. Co najważniejsze - nie mam ochoty robienia pięciu rzeczy naraz, jak to było u mnie w przypadku ketonów. Więc myślę, że sprawdzi się do pracy umysłowej, bo w takim celu substancja została zakupiona. Jeśli nie ujawnią się jakieś skutki uboczne, będzie to czołowy stymulant (stosunek dawka/jakość/cena – idealny).
Boję się tylko, że kiedyś przez zapomnienie pociągnę dużo większą kreskę... tak z przyzwyczajenia :rolleyes:
więc nie bój się fal
Obie wersje MPH czyli 4-F-MPH jak i 4MMPH po ~2 miesiącach pomimo trzymania w idealnych warunkach zaczęły zmieniać barwę i przechodzić w kolor pomarańczowy dodatkowo wyglądają na wilgotne...
Just like that, one, two, three, four...
Swoją drogą dziwna substancja, nawet mam podejrzenia względem swojego vendora. Zażyłem jakieś 30mg, żadnego wejścia, nic kompletnie nie poczułem. Łagodne to dla nosa, a związki z fluorem chyba powinny masakrować. Jednak chyba trochę zmieniło si3 moje zachowanie bo wzrosło skupienie na tym co robię i trzeźwość. Nocy nie przespałem tylko gmerałem po internecie.
Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Selfish pisze:zmieniło si3 moje zachowanie bo wzrosło skupienie na tym co robię i trzeźwość. Nocy nie przespałem tylko gmerałem po internecie.
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
eliot pisze:To co ze pociągniesz większa kreskę przez przypadek co? myślisz ze co się stanie? Nic się nie stanie jak raz na jakiś czas przez pomyłkę przywalisz więcej.
Po trzydniowym ciągu, mogę powiedzieć, że niestety do kreatywnej pracy, substancja się nie nadaje. Przynajmniej u mnie była znacznie większa chęć na czytanie niż tworzenie – więc myślę, że dla studentów w czasie sesji idealna. Do tego znacznie podnosi libido, w związku z czym skupieniu szybko przeszkadzają nachalne myśli o płci przeciwnej :)
Na 3 dni zeszło mi 60-70mg co dla mnie, jest wynikiem niesamowitym. Fety nie miałbym już po drugim dniu, a tego zostało mi jeszcze ponad 0,9 :) Mam nadzieję, że wbrew wcześniejszym opiniom, jeśli dobrze zapakuję, to nie straci swojej mocy i przetrwa do wakacji... bo w sumie to nie mam co z nią robić.
więc nie bój się fal
Ogólnie w czwartek zarzuciłem jakąś tam ilość i z racji analizy paru sytuacji za uwazylem, ze zrobiłem bądź co bądź z siebie idiotę.
Nie obwiniam 4f ani trampka, po prostu czasem tak sie rozgadywałem ludziom i pisałem, ze widać było ze mi odwala.
Stany nerwicowo-depresyjne są to teraz i zastanawiam sie, na ile to wina trampka i/lub 4f-MPH - zakładajac ze przez 6 dni szedł nawet w dużych dawkach, to czy którykolwiek analog metylofenidatu jest w stanie zrobic krzywde?
Pozdrawiam
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
Bo mam podejrzenia co do tego czy mój sort jest aktywny w ogóle.
Mój jest łagodny dla śluzówek. Co do działania to pisałem.
Czy ktoś z wiedzą chemiczną potwierdzi przypuszczenia o nietrwałości związku?
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Operacja „Kryształ”
Czyli „ogólnopolskie uderzenie w przestępczość narkotykową wykorzystującą przesyłki kurierskie i pocztowe”.
