Teoretycznie mógłbyś dla zaspokojenia ciekawości i dobra nauki spróbować omawianego mixu pod osłoną np. levetiracetamu.
Edit: odnośnie moich poprzednich postów z pytaniem o opioidy to pomyliły mi się substancje oczywiście, bupropion z buprenorfiną.
W tym przypadku, jak i innych opioidów, nie powinna zachodzić żadna znacząca interakcja. Oczywiście bupropion obniża próg drgawkowy, jak i opioidy, to chyba jedyny punkt, który może dać istotną interakcję, ale tylko w grupie ryzyka etc. więc jeśli nie odstawiasz właśnie benzo i nie jesteś epileptykiem, wszystko powinno być dobrze. Widzę, że troszkę Ci się plącze, więc dla pewności napiszę -
bupropion jest antagonistą, lecz jedynie receptorów NIKOTYNOWYCH, nie opioidowych. Jest silnym
bupropion + Opioidy (bupra też) - Można łączyć
buprenorfina + Opioidy - NIE ŁĄCZYĆ - Wywoła bowiem zespół abstynencyjny tzw. Precipitated withdrawal syndrom
Potem przestałem brać ten lek bo miałem takie jazdy po nim, że to jest masakra, to zjebany stymulant, która szybko
zaczyna działać a jeszcze szybciej przestaje. :moody:
PS. Trochę nie na temat, ale czy biorąc bupropion można czasem zarzucić małe dawki DXM?
Co do pytania o DXM z bupropionem. Oby dwa sa inhibitorami cyp2d6, zatem dzialanie (szczegolnie DXM) moze sie znaczaco wydluzyc. Poza tym raczej nie ma interakcji.
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Trump uznał fentanyl za broń masowego rażenia. „Używają go, by zabijać Amerykanów”
Prezydent USA Donald Trump podpisał w poniedziałek rozporządzenie uznające fentanyl za broń masowego rażenia. W uzasadnieniu stwierdził, że „wrogowie USA używają go, by zabijać Amerykanów”. Oświadczył zarazem, że rozważa złagodzenie federalnych restrykcji obejmujących marihuanę.
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
Przemycali narkotyki z Hiszpanii w sklepach i automatach paczkowych. Rozpoczął się proces
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces przeciwko trzem zatrzymanym i aresztowanym mężczyznom z Gdyni, Suszu i Bochni oskarżonym o przemyt narkotyków z Hiszpanii. Trafiały one do Polski za pośrednictwem firm kurierskich.
