Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
Zablokowany
Posty: 985 • Strona 28 z 99
  • 77 / / 0
Sierpień pisze:
Mephie pisze:
I smierc przez cpanie nie czyni kogos gorszym od tego, co go zezarla jakas inna choroba.
No jednak śmierć przez ćpanie to śmierć na własne życzenie, a choroba może dopaść każdego.
Narkomania to tez choroba. Ludzie co jest z,wami?
  • 2652 / 387 / 0
tur3k pisze:
Celowo czy przypadkiem ? Sorry za pytanie z gatunku tych głupszych, obiło mi się kiedyś o uszy ze poległ, nawet nie brałem tego jakoś specjalnie na serio a tu taka nowina.
Wątpię, aby to było celowe. Rodzina długo nie chciała ujawnić informacji na temat przyczyny śmierci. W końcu o fakcie dowiedziało się otoczenie Jona, koledzy z pracy, aż info na ten temat trafiło do Internetu. Jon był srogo uzależniony, wielokrotnie podejmował próby odstawienia. Przedawkował. Ostatecznie zostały po nim wartościowe posty w dziale Syntezy i Opioidy. Nic poza tym.
Uwaga! Użytkownik Blue_Berry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 50 / 2 / 0
wiadomo coś o przyjacielu/użytkowniku/moderatorze o nicku jarekjurek?
  • 803 / 40 / 0
ostatnio aktywny tydzień temu, skoro przyjaciel to Ty powinieneś się orientować :-p
per rectum ad astra
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
1. fragment interesującego wykładu
2. o samobóju bez nadętej bufonady
  • 50 / 2 / 0
nie chciałem i dalej nie chcę wierzyć w pewną myśl
życie kurwa super
  • 2976 / 256 / 0
Twoja myśl niestety może się sprawdzić, o ile mówimy tym samym. Całej reszcie napiszę tylko tyle (lub aż), że jarekjurek żyje.
Uwaga! Użytkownik GFr2sERaXi nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 3964 / 150 / 0
wspominal, ze ma ciezki czas ze wzgledow osobistych, moze zwyczajnie ma wyjebane w tej chwili na forum i nie ma ochoty z nikim gadac.
niedojebanie genetyczne
  • 483 / 69 / 0
JJ żyje.Bez neta.
możecie mnie z(a)b(i)ć
Przez przypadki?
Szpondzicie?
Szpońcicie
Szpondździcie
Szpondzijcię
szeszele
Szpoń ć i dziel(l) :heart:
demiurgia
posuń się Iwan
J/O(n)?
MiCHoł
m.i.on
energia, praca, materia, czas
tylko dobre rzeczy, misia, Odyseuszu, o mi?
  • 906 / 36 / 0
Ten koleś który założył temat "Samobójstwo" już odszedł z tego świata? Nick "Skorp"
297 dni czystości (05.01)
  • 1168 / 53 / 0
Potwierdzam, Jarek żyje (jeszcze %-D).
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
Zablokowany
Posty: 985 • Strona 28 z 99
Newsy
[img]
Polak zatrzymany na granicy. Próbował wwieźć do Rosji 40 kg haszyszu

Na przejściu granicznym w Grzechotkach polskie służby zatrzymały mężczyznę, który próbował wjechać do Rosji z ponad 40 kg haszyszu o czarnorynkowej wartości ponad 2 mln zł - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa w Olsztynie.

[img]
Palenie marihuany zmniejsza chęć na alkohol? Nowe badania kliniczne przynoszą zaskakujące wnioski

Coraz więcej osób na świecie eksperymentuje z zastępowaniem alkoholu konopiami indyjskimi, a trend ten zyskał w popkulturze miano „California sober”. Choć do tej pory opieraliśmy się głównie na niejednoznacznych obserwacjach, najnowsze badanie opublikowane na łamach American Journal of Psychiatry rzuca nowe światło na ten fenomen. Kontrolowany eksperyment udowadnia, że doraźne zapalenie marihuany znacząco zmniejsza ilość spożywanego alkoholu i opóźnia moment sięgnięcia po pierwszego drinka.

[img]
Marihuana a metabolizm. Naukowcy odkryli zaskakujący wpływ konopi na organizm

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego odkryli, że związki zawarte w konopiach mogą wpływać na wagę i metabolizm w sposób bardziej złożony, niż dotąd przypuszczano. Eksperymenty na myszach sugerują, że za potencjalne korzyści metaboliczne mogą odpowiadać nie tylko THC, ale również inne substancje obecne w marihuanie.