Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
altavequs pisze:Pijac ostatnio giebla mialem ciekawe zjawiska optyczne, np. przegladajac zdjecia na komputerze lub patrzac przez okno, podczas mrugania, albo zmiany punktu fiksacji wzroku na chwile wyskakiwal mi przed oczyma poprzednio widziany "kadr" nakladajac sie na obecny. Mial ktos cos takiego?
Moj kolega gdy złapał zgona po GBLu niby jak po alkoholu ale wierzgały mu nogi jak na tym filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=yJyVzbbr8F8
Ja natomiast, jak troszkę przesadziłem jednego dnia (ale nie zgonowałem) to leżałem w łóżku już po wszystkim i mimowolnie wierzgały (same chciały się poruszac) niektóre kończyny, szyja. Takie jakby impulsy ktorych nie da sie zahamowac i same ruszają tą częscią ciała. Czy ktoś też to zauważył i wie, co może być przyczyną?
@Tomcze- ja miałem tak ale przez 2 dni... Polecam rapacholin C ma węgiel leczniczy i trochę przeczyszcza człowieka, ale ogolnie to ja musiałem po prostu przeczekac. U ciebie wygląda to trochę poważniej.
Świeże powietrze i joga to protip. Serio.
robal7 pisze:Pragnę poinformować wszystkich użytkowników, iż jeden z waszych fanów gbl już nigdy nie zażyje tego świństwa, kilka dni temu odszedł z tego świata w ogromnym bólu! Miał 23 lata. A Ty ile masz lat? Masz jeszcze jakieś plany ? Jeżeli zostało Ci jeszcze trochę mózgu i chcesz żyć, to zgłoś się na porządną terapię i walcz o siebie. Na pewno to powiedziałby Ci ten, który odszedł. On nie zdążył, ale Ty młody człowieku masz jeszcze szansę.
Co czyni ten fakt jeszcze bardziej przerażającym - każdy kto umarł pił kiedyś mleko, a ta trucizna jest ogólnodostępna!!!
@up
To o czym piszecie to mioklonie.
O ciekawa sprawa.
A wiadomo coś dlaczego tak się dzieje po GBLu?
@kidswithguns, nie jest to jakoś szczegolnie uciażliwe ale po prostu mnie to ciekawi. Dziękuje jednak za odzew :D
hennessy pisze:A czy ten użytkownik pił też mleko? Pomyśl, młody ćpunie - jeszcze może nie być za późno. Odstaw mleko już dzisiaj!robal7 pisze:Pragnę poinformować wszystkich użytkowników, iż jeden z waszych fanów gbl już nigdy nie zażyje tego świństwa, kilka dni temu odszedł z tego świata w ogromnym bólu! Miał 23 lata. A Ty ile masz lat? Masz jeszcze jakieś plany ? Jeżeli zostało Ci jeszcze trochę mózgu i chcesz żyć, to zgłoś się na porządną terapię i walcz o siebie. Na pewno to powiedziałby Ci ten, który odszedł. On nie zdążył, ale Ty młody człowieku masz jeszcze szansę.
Co czyni ten fakt jeszcze bardziej przerażającym - każdy kto umarł pił kiedyś mleko, a ta trucizna jest ogólnodostępna!!!
@up
To o czym piszecie to mioklonie.
nasienie14 pisze:Czy ktoś doświadczył dziwnych impulsów (nawet jakby tikow) po GBLowaniu?
Moj kolega gdy złapał zgona po GBLu niby jak po alkoholu ale wierzgały mu nogi jak na tym filmiku
https://www.youtube.com/watch?v=yJyVzbbr8F8
Urwał mi się mi film, podobno miałem padaczkę, ale nie wiem, jak to obiektywnie wyglądało.
Nudności zołądka - giebel jest dla żołądka neutralny. THF, BDO i co tam jeszcze się może kryc już wywołują nudnosci i podrazniają układ pokarmowy.
Pomagają stymulanty. Choćby kofeina. + jesli nie palisz dobrym rozwiązaniem jest nikotyna, ale nie w postaci fajek.
Lekki lek i pogorszenie humoru to objaw hipersensytywności i wyrzutów histaminy. Histamina działa antagonistycznie z dopamina. Indukuje irracjonalne leki.
+ dodatkowy wyrzut glutaminianu ze wzgledu na odpowiedź obronną organizmu na niekorzystne warunki otoczenia(hipersensytywność - alergizuje Cie większy szereg czynników) jak i ze względu na leki
Czyli takie błedne koło. Kup cynaryzynę. Zażywaj nikotynę. A najlepiej rzuć giebla i przerzuć się na baklofen albo NanoGabki.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaworld.jpg)
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję
Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.