Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
soltys94 pisze:A no i czy dobrze łączy sie z mj - jak tak to kiedy, na peaku czy na afterglow, czy moze caly czas dopalać
Przy okazji ostrzegam że waporyzowanie większych ilości diph (>10mg) grozi szybkim zejściem i parciem na dorzutkę...
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
Ja też odkryłem w diffowym hole'u coś fanego :D
2. działanie jakich substancji najbardziej podbija ?
3. czy nadaje się do ciągów kilkumiesięcznych ?
4. czy da sie waporyzować w efajku ?
belciki00 pisze:1. czy jak zmieszam difenidyne z kwaskiem cytrynowym bez podgrzewania, bedzie taka sama moc czy trzeba podgrzewać ?
Więc proponuję rozpuścić kwasek i diph w ciepłej wodzie po prostu. We wrzątku lepiej nie - nie wiadomo czy difenidyna się jakoś nie rozpada...
2. działanie jakich substancji najbardziej podbija ?
Empatogeny, psychodeliki serotoninergicze, inne dysocjanty, stymulanty, opio, kannabinoidy - z badań społeczności [h] wynika że co najmniej te.
Ostrożnie z miksami z depresantami i deliriantami.
Fajne jest to że ze względu na selektywne działanie, można wziąć małą dawkę której działania dysocjacyjnego nie poczujemy, a wzmocni nam substancję właściwą.
3. czy nadaje się do ciągów kilkumiesięcznych ?
Jest to najbardziej selektywny dysocjant z obecnie dostępnych w PL więc skutki uboczne są małe.
Pytanie tylko po co? Jak lubisz lekki antagonizm NMDA to jedz magnez...
4. czy da sie waporyzować w efajku ?
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
soltys94 pisze:Mówicie, ze podanie I.M. jest najwydajniejsze, ale nie będę się w to bawił bo nioe mam warunków i doswiadczenia. Jaka droga podania jest jeszcze zadowalająca? Pod język? Aktualnie wypiłem z kwaskiem cytrynowym troche tej difki i czekam na efekty. No i drugie pytanie jak to podawać sniffem, bez kwasku chyba, co nie bo z kwaskiem by wypaliło nos, czy wgl nie warto sniffem bo to marnotrawstwo ?
vlkodlak pisze:Jako że nie ma tu knajpy czy wątku ogólnego mam pytanie czy rozpuszczenie difenidyny w roztworze alko i przechowywanie dwa tygodnie wpłynie znacznie na obniżenie jej aktywności? To samo by dotyczyło się MXP.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kateryna_wakarowa.jpg)
Ukraińce przemycającej narkotyki na Bali grozi kara śmierci przez rozstrzelanie
21-letnia Kateryna Wakarowa jest oskarżona o wwiezienie narkotyków na Bali. Kobieta może zostać za to skazana na karę śmierci przez rozstrzelanie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/portfelzpisza.jpg)
Młoda kobieta znalazła portfel z narkotykami
Młoda mieszkanka Pisza przekazała policji znaleziony portfel, w którym oprócz dokumentów i gotówki znajdowały się narkotyki. Dzięki jej reakcji funkcjonariusze szybko ustalili właściciela zguby i zabezpieczyli kolejne środki odurzające
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/drozdze.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.