Więcej informacji: DOx w Narkopedii [H]yperreala, TMA w Narkopedii [H]yperreala
Jest jeszcze wiele, wiele legalnych dragów.
NiViX pisze: a jesli chodzi o synteze to nie dziwcie sie ze jest takie drogie do tego potrzeb butylolitu raz ze to jest drogie i bardzo trudono dostepne a 2 ze jest chlolernie latwo palne samo zapal sie na powietrzu i latwo o pozar nie wystarcz miec dobry wyciag i odpowiedni profesjonalny sprzet kto bedzi dziala z swinstwem ktoe pod wplywam powietrza prawie ze wybucha i w oklo pelno latwopalnych rozpucholi cena jest sluszna a co do dostepnosi to nie wiem nie spotaklem sie z tym a moze byc ciekawe... chociaz t fentylamina
tak ze wystarczy zalatwic sobie 2,5-dimetoksybenzaldehyd i juz :) natomiast ten 2,5 mozna zrobic teoretycznie z hydrochinonu.
hydek pisze: Poza tym butylolit nie jest jakis niewiadomo jaki, kolezanka kiedys z tym pracowala i nie stosowala specjalnych warunkow - tak po prostu.
4-yl)-2-aminopropane) a nie DOB (2,5-Dimetyloksy-4-bromoamfetamina) które jest już od dawna nielegalne i w sumie trudniejsze do dostania. Co do ceny Br-DFly to nie jest ona znowu, aż taka wysoka. Ostatnio widziałem w sprawdzonym i pewnym sklepie w cenie 200 euro za 1g. Przyjmując za średnią dawkę 0.5mg mamy 2000 jednorazowych działek w cenie około 40 gr :)
nicze pisze:Butylolit (jak i LiAlH4) zapala sie na powietrzu - w trakcie reakcji wymagana jest inertna atmosfera (azot, argon).hydek pisze: Poza tym butylolit nie jest jakis niewiadomo jaki, kolezanka kiedys z tym pracowala i nie stosowala specjalnych warunkow - tak po prostu.
a co do dob - faktycznie, chodzilo o dob :) jakos zauwazylem jakis napis i dawaj za odpisywanie :)
natomiast jesli chodzi o drangonflaj to fakt, synteza nie jest dwuetapowa. mam pewien pomysl jesli chodzi o dragonfly - substancji jeszcze nie zsyntezowanej, ktora potencjalnie moze dizalac bardzo silnie. Z tego co czytalem tam grupy metoksylowe powinny byc usztywnione i gdyby usztywniac w druga strone tymi piersieniami furanowymi to mogloby byc cos.
pierwsze efekty widać już po godzinie, lecz moc cały czas rośnie przed conajmniej 5 godzin, ogólnie trip trwał u mnie przez ok 15 h i efekty widać było jeszcze wiele godzin po tym
bez szans na zaśniecie przez długi czas mimo wielu godzin bez snu i psychicznego wyczerpania
po dawca 1 i 1/3 kartona wytrzepało mnie masakrycznie - po 10 godzinie fazy już chciałem żeby mi zeszło, na zjeździe potworna psychoza i paranoja
ogromnym minusem jest potwornie długie działanie
Patrząc na pozytywne efekty - niesamowite odkształcenie rzyczywistości - nie do opisania, ponadto przy odrobinie skupienia można generować halucynacja
warto wrzucić żeby zobaczyć jak można się bardzo oderwać od rzyczywistości.
Po dzisiejszym robię przerwę
Jak wrażenia? Idzie jakoś porównać? Chodzi mi głównie o to,czy warto się truć DF jak się ma dostep do dobrego lsd?
Chętnie bym sobie zarzucił smoka,ale nieco kruchy jestem i obawiam się troszkę takich nowości. Jeśli idzie o kwasa,grzyby - wiem czego się spodziewać,znam swoje możliwości,zapodałbym bez obaw :-).
W sumie ten DF niemało kosztuje (przy zakupie sztuki tak na spróbowanie) a na dodatek nie wiem jaki to ma wpływ na zdrowie,a ja dbam o siebie :rolleyes:
Edit: A tak wogóle to 1 karton dobrze wymiata? Chodzi mi o sam karton DB,bez dxm i takich tam dodatków.
Na forum z lycaeum czy jak to tam się zwie, ludzie mało pochlebnie wyrażali się o tej substancji. Było opisanych nawet kilka przypadków zawieszenia się. :( Ci którzy myśleli że dostaną legalny substytut LSD grubo się mylili.
Ogólnie alfa-metylofenyloetyloaminy wykazują większą śmiertelność niż fenyloetyloaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/psychodeliki-medytacja-wplyw_0.jpg)
Czy psychodeliki mogą wspierać praktykę medytacyjną? Analiza nowego badania
Czy psychodeliki mogą poprawić jakość medytacji? Nowe badanie opublikowane w PLOS ONE sugeruje, że tak! Aż 73,5% uczestników (634 osoby z 863) uznało, że doświadczenia psychodeliczne miały pozytywny wpływ na ich praktykę medytacyjną.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/thcliquors.jpg)
Ten napój to hit w USA. Sprzedaż rośnie jak szalona, alternatywa dla drinków
Rewolucja na rynku napojów trwa – Amerykanie coraz częściej sięgają po napoje z THC zamiast po alkohol. To już nie nisza, a branża warta setki milionów dolarów, która zmienia oblicze rynku spożywczego i wywołuje poruszenie wśród regulatorów.