Mam astmę oskrzelową, lekką, żyję normalnie tylko jak pylenie to na lekach. Czy mogę spróbować kody czy nie ryzykować? Jaką ilość i z jakiego leku? Podkreślam że nie mam z ćpaniem żadnego exp poza mj i kiedyś tussi do nauki.
Pozdrawiam
Powód: Zmieniono nazwę tematu na bardziej adekwatną.
"Wszystkie opioidy uposledzaja sprawnosc fizyczna i psychiczna.
kodeiny nie powinny brac osoby z chorobami ukladu krazenia, serca, ukladu oddechowego, astma, nadcisnieniem jak rowniez z niewydolnoscia nerek i/lub watroby"
Czyli po ch....u........zjebana alergia :/ chyba się nie odważę
Zrób próbę uczuleniową -rozpuść tabsa tjoko w niewielkiej ilości wody i zwilż tym skórę/język jeżeli będzie spoko to małe dawki z zażytą wcześniej antyhistaminą na wyrobienie receptorów i hajda! Ruszaj spieprzyć sobie życie. :D
Ja bym zaryzykował, ale ja to ja.
A jeśli brałeś tylko efedrynę i kawę to się nie dziwię że nie polubiłeś stimów, spraw sobie ścierwo albo jakiegoś dobrego b-k i dopiero wtedy oceń czy lubisz czy nie.
p.s. korci mnie i ciągnie do tego opio (zajawka) i pewnie na zajawce się skończy. Boje się tego wyrzutu histaminy (strach to mój główny mechanizm ochronny).
No i jeszcze jedno- totalnie się wjebałem w mj, to już ok 10 lat związku. Pytanie retoryczne- osoba która dała się tak podejść Maryśce pewnie po experymentach z kodą skończy na dorcu ze strzykawką w łapie, co? Kurde, chciałbym ZNAĆ SIEBIE BARDZIEJ, choć trochę ;/
EDIT: Jest spora szansa że się wpierdolisz w opio, te silniejsze opio faktycznie lepiej pukać niż palić, ale nie martw się na zapas. xD
Nie martw się tym dworcem i strzykawką, zanim to nastąpi i tak pewnie będzie Ci już wszystko jedno. xD
p.s. co do kanna odpada bo nie akceptuję dopalaczy (a po co to komu
Bearfan86 pisze:ok, dzięki za info. miałem na myśli nie zyrtec a aviomarin - czy po wcześniejszym jego przyjęciu mogę spić kode bez obaw że zaraz umrę ?
p.s. co do kanna odpada bo nie akceptuję dopalaczy (a po co to komu) hehe bezpieczniej czułbym się przy kodzie. aha- ile tabsów takiego thicodinu (po uprzednim avio) polecacie na pierwszy, testowy, bezpieczny raz?
Mikołaj Jaska
PS:Zajrzyj do tematu `uzależnienie od kodeiny` a potem `czy braliście wcześniej słabsze opiaty` w dziale morfina i heroina; dalej czujesz się bezpieczniej z kodą?
mam szacunek do opio, rozumiem potencjał uzależniający i skutki. i ciężko mi sobie siebie wyobrazić jak no codziennie wpierdalam pakę tabsów z apteki (zbyt lekkomyślne co do zdrowia, tutaj funkcja strachu robi swoje, mj co innego można codziennie do usranej śmierci). Mówiąc "bezpiecznie" mam na myśli tę jedną akcję, nie skutki przyszłościowe :)
P.S. Hmm im więcej czytam o kodzie, tym bardziej się waham. Chuj w histaminy. To uzależnia tak samo jak hera? I ktoś piszę, że tak weź sobie pierwszy raz a na pewno za jakiś czas się obudzisz ze strachem w oczach wielkimi źrenicami bólem w kościach zastanawiając się co jest grane :/.
Wiem, że nie jestem kozak co do asertywności, silnej woli itp. Chyba, kurwa, (z bólem) sobie daruję..... Nalepszą opcją jest przy kodzie jej legalność, a tak się wpierdolić można (a taka mj i chuju na dołek pierdzieć)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/nowenarkogis.jpg)
Coraz więcej Polaków przedawkowuje nowe narkotyki. Raport GIS
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cement.jpg)
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu
Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/25-06-25_narkotyki_05.jpg)
Bochnia. Policja ujęła dilerów narkotyków. W garażach przy KN-2 urządzili „biuro” i magazyn
Małopolscy policjanci zlikwidowali „przedsiębiorstwo” zajmujące się handlem narkotykami. Wynajmowane garaże przy jednej z ulic w Bochni spełniały rolę biura oraz magazynu ze środkami odurzającymi. Zabezpieczono duże ilości środków odurzających oraz zatrzymano 4 osoby.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/uber-eats.jpg)
Kurier Uber Eats myślał, że wiezie burrito. W środku była marihuana
Wyobraź sobie, że realizujesz zwykłe zamówienie jako kurier. Odbierasz paczkę z jedzeniem i ruszasz w drogę. Nagle czujesz dziwny, bardzo intensywny zapach marihuany. Dokładnie to spotkało kuriera Uber Eats w New Jersey, który zamiast meksykańskiego przysmaku, nieświadomie transportował zioło.