Filippoisspowrotem pisze: Cześć, mam pytanie: mam wyłącznie dostęp do Medikinetu CR 40 mg, nie ma opcji, że dostane normalne 20, bo waliłem je IV i lekarka się zorientowała. Czy jest jakaś metoda ekstrakcji medikinetu cr do wersji, którą można zapodać IV, lub chociaż sniffnąć?
Edit. | Marlboro
1.jaka jest roznica miedzy metylo a etylofenidatem bo ten drugi moge taniutko kupic na necie i w dodatku w czystej postaci. Chce sie bardziej leczyc niz fazowac takze mysle ze nie bede jakos bardzo plynal. Wage mam takie moge dokladnie sobie odmierzyc bombki do jakichs kapsulek czy czegotamkolwiek;D oprocz ceny interesuje mnie roznica miedzy tymi zwiazkami bo moze kupie taniej ale apteczny orginal czyli metylo daje lepsze efekty.
2. co ewentualnie z malo szkodliwych dostepnych srodkow nadaje sie do ewentualnej codziennej stymulacji..? obila mi sie o uszy chyba metoksamina, penterdon(?nie jestem pewein) i cos tam jeszcze ale nie pamietam. na adhd jest rowniez dobra amfetamina bo jest nawet lek na jej bazie tylko za to to juz sloniutko trzeba zaplacic;) poza tym nie chcialbym brac spida. Szukam czegos lzejszego. Co ewentualnie dawaloby rade nie wiem czy jestem do konca zadowolony z dzialania tego leku biore kilka dni a poza tym wszedzie pisze ze w przeciwienstwie do innych on dziala od razu:/ Bede szedl tez na psychoterapie ukierunkowana specjalnie na moje zaburzenia i one jest podobno podstawa. Ale brakuje mi normalnego funkcjonowania. aa slyszalem jeszcze o jakims etkacie czy cos nie wiem panowie wy sie znaciue pradzcie cos z czego bylbym happy;D pozdro elo elo!!
Przeniesiono do wątku ogólnego. | Marlboro
csrpk pisze:Obilo mi sie o uszy ze metoksamina moze miec dzialanie terapetyczne, ale chcialbym poznac opinie na ile takie stwierdznie mozna traktowac powaznie.
Odpuść sobie Strattera (atomoksetyna). Drogie te cukierki i zupełnie do niczego.
[1] Full Methoxetamine: from drug of abuse to rapid-acting antidepressant., Medical Hypotheses, 2012
poprawiona literówka na życzenie autora/JestemSobą-Chyba
kreide pisze:Czy zwykły psychiatra może wypisać mi Metylofenidat Medikinet 5mg
Przykładowo w USA dopuszczalne są dawki max do 90 mg/dobę.
Gra nie warta świeczki. ^_^
thehyper pisze:5 mg nawet nie poczujesz, szkoda czasu na biurokrację i ilość formalności z tym związaną.kreide pisze:Czy zwykły psychiatra może wypisać mi Metylofenidat Medikinet 5mg
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Medyczna marihuana – brak dowodów, by pomagała w zaburzeniach i uzależnieniach?
Naukowcy z Australii i Wielkiej Brytanii przejrzeli kilka baz danych, poszukując w nich recenzowanych artykułów naukowych opublikowanych pomiędzy 1 stycznia 1980 roku a 13 maja 2025 roku, w których opisano wyniki badań dotyczących przede wszystkim wpływu leczenia kannabinoidami na zaburzenia psychiczne i neurorozwojowe oraz uzależnienia. W ten sposób znaleźli i przeanalizowali wyniki 54 randomizowanych badań obejmujących blisko 2500 uczestników. Wyniki metaanalizy, opublikowane właśnie w Lancet Psychiatry, są dość rozczarowujące dla entuzjastów medycznej marihuany.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
