- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
pytanie: ktoś próbował 4homet z jakimś kanna? podzieli sie efektami?
marcio pisze:4-ho-met + AB-CHMINACA - gruba pizda psychodeliczna z elementami echa słuchowego, nieogar, euforia, smiech do rozpuku, natłok myśli, niesamowite wydłużanie się czasu, mocne CEVy i niekiedy chwilowe omamy słuchowe stworzone z własnych myśli.
pytanie: ktoś próbował 4homet z jakimś kanna? podzieli sie efektami?
ale najwiekszy hardcore bylby na 5 meo malt zwapowac tego kanna
A z bieda miksów to chyba amfetmina, zapita gblem. Wszystkiego się chce, euforia, libido wystrzelone w kosmos, chęć na gadanie z każdym i o wszystkim, muzyka wchodzi należycie.
To był dzień, gdy miałam spróbować pierwszych krech. Mój pierwszy stymulant poza nikotyną i kofeiną. Miało to być 3-MMC, jednak nie było - podejrzewam 3-CMC. Potem poznałam gościa, który również miał coś i się podzielił. To była prawdziwa trójka. Działanie było cudowne, gadałam bez opamiętania, opowiadałam wszystkim o sobie i odkryłam, ile to ja miałam ciekawych historii w życiu. A potem załapałam się na blanta od przypadkowych ludzi i... Doznałam halucynacji - pierwszych w moim życiu. Paru znajomych również tak łączyło, ale nikt tak nie miał. Zobaczyłam schody i próbowałam na nie wejść, po paru sekundach widzę, że to nie schody a jakiś facet i ja go właśnie kopię. Następnie zobaczyłam głowę wyrastającą z ziemi i mnóstwo małych stoliczków. Później odgarniałam nieistniejące gałęzie a rozmawiając z ludźmi widziałam, że ich twarze zmieniają się. Pod koniec typek, którego kojarzyłam wydał mi się starą babą. Poza tym zauważyłam go po paru minutach siedzenia obok. Było to jednak bardzo pryzjemne.
To był najlepszy dzień w moim życiu :)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii
Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
