Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
b) Może cały czas drapie, tylko po pierwszym buchu się przyzwyczajasz i ten efekt nie jest już taki odczuwalny
c) Bo alfa to gówno. Nie pal tego
d) Tak po prostu jest.
Jak sobie z tym poradzić? Silna wola... i ciężkie treningi.
Kim jesteś, żeby dym Cię pokonał?! Pokaż wszystkim, że jesteś w stanie wygrać z drażniącymi oparami wapowanej alfy.
Będzie ciężko, ale jeżeli uwierzysz w siebie - wszystko jest możliwe.
ja teraz specjalnie rozgrzewam zarowke i sypie zgniecione na pył kamyki alfy ktore waporyzują sie w locie i lapie bucha z calosci i jest moc
how many times do this for you?>
i wanna live i wanna love :cheesy:
danwo juz dokonałem wyboru
jestem dyspozyorem wlsanych torów
Warszawski Cpun pisze:Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
obie pozbawione 'ja'.
To było umiarkowanie zahaczające o nieprzeciętność."
Najpierw masa, potem kwasa
[ external image ]
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
#mops
Powiadacie, że dobra sprawa uświęca nawet hejting?? A ja Wam mówię: dobry hejting uświęca każdą sprawę.
Pv8 jak Narazie testowany sort od czecha i vapo wywołuje mega rozstrzesienie i chęć na dopalke. Jutro stestuje z benzo to dopisze jak to tam się ma
3,4 dimetoxy aphp pali się bardzo słabo, do tego praktycznie nie działa, nie polecam tego
ze posiada wszystkie cechy "negatywne" pvp
waporyzyujesz tak dlugo by cos poczyuc sensownego i pojawiaja sie urojki i halucynacje nie wiem jak przy i.v ale podejzewam ze bylobyu podobnie
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.
92% czy 1,9%? Jak nagłówki zmieniają odbiór badań o marihuanie
W ostatnich tygodniach w medium Medonet pojawił się alarmujący nagłówek mówiący o „92% wyższym ryzyku poważnych zaburzeń psychicznych u młodych osób używających marihuany”. Taka liczba silnie działa na wyobraźnię i niemal automatycznie wywołuje emocjonalną reakcję czytelnika. Zanim jednak potraktujemy ją jako dowód nadciągającej katastrofy zdrowotnej, warto przyjrzeć się samemu badaniu, jego metodologii oraz temu, co w języku statystyki ta liczba faktycznie oznacza.
