Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 334 • Strona 13 z 34
  • 2 / / 0
Niektóre leki z melatoniną zawierają jej śladowe ilości, szkoda kasy na nie. Minimum to 5mg. w tabletce.
  • 501 / 7 / 0
@up melatonina tylko 5 mg , mniejszych dawek nawet nie warto próbować bo nie podziałają.
  • 90 / / 0
Dawno temu, aby uporać się z bezsennością, zaczęłam swoją przygodę z melatoniną. Była to Melatonina Lek AM bodajże w dawce 15 mg na jakąś godzinę przed spaniem. Ponad 3 dychy wyrzucone w błoto. Brak choćby najmniejszego efektu. Może wałek, może za mała dawka, nie wiem. Wiem tylko jedno, że melatonina nie ma typowych właściwości leku nasennego lub sedatywnego.
  • 46 / / 0
Zakupiłem ten lek na moje problemy ze snem, wybudzam się w nocy 2-3 razy, w dodatku żeby zasnąć kręcę się z boku na bok przez jakieś 2-3 godziny. Póki co od kilku dni przyjmuje dawkę 2,5 mg, zasypiam odrobinę szybciej i spokojniej, ale w dalszym ciągu wybudzam się ze snu.
  • 357 / 2 / 0
Wszystko ma swoje plusy i minusy, ale lepiej zainwestować w etizolam. Gorzej jak się wkręcisz, a zapasów brak :/ .
I was made for lovin' you baby
Na mocy obowiązującego prawa na terytorium Polski ZABRANIAM kopiowania moich postów, które de facto są fikcja.
  • 1957 / 230 / 0
Ja wyrobiłem sobie tolerancję na to i już w ogóle nie działa. Nie wiem jak to możliwe, bo przecież to jest naturalny hormon. Identycznie jak z cetyryzyną (amertil). Miesiąc działania, zasypiałem jak człowiek. Potem już zero działania, tolerka nic się nie zmniejsza nawet po miesiącach przerwy.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 42 / / 0
Na mnie jakoś dziwnie działa. Biorę 6 mg i w nocy mam sen , budzę się , zasypiam i tak znowu z 5 razy przez całą noc .
  • 63 / 4 / 0
właśnie, jak to jest z tą tolerancją na melatoninę? Bo skoro to jest hormon to nie powinna się robić na niego tolerka. tylko jakieś skutki uboczne gdy poziom hormonu byłby już za duży, a ie tylko na forum wyczytałem, że może sie zrobić na nią tolerancja. a po z przedawkowaniem jej? idzie przedawkować melatoninę?
Uwaga! Użytkownik adi112 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 38 / 1 / 0
Próbował ktoś wspomagać melatoniną zasypianie po tryptaminach lub fenyloetyloaminach? Melatonina jest tryptaminą, więc może spowodować "nawrót" działania psychodeliku, zamiast zaśnięcia?
  • 42 / 8 / 0
z racji eksperymentu z microdosingiem al-lada zaopatrzyłem się w melatoninę 5mg lekam. efektu usypiającego nie ma, ale za to wpływ na sen jest spory - tak jak żadko pamiętam sny tak po pierwszej tabletce rano pamiętałem z cztery. potem dzień odstępu i nie pamiętałem snu, nastepnego dnia tabletka i znowu dwa sny zapamiętane. efekt wydaje się słabnąć w czasie ale może to być kwestią innych rzeczy. rano troszkę ciężej wstać z łóżka ale do ogarnięcia
ODPOWIEDZ
Posty: 334 • Strona 13 z 34
Artykuły
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
Marihuana tylko na receptę. Tajlandia zmienia politykę dotyczącą "miękkich" narkotyków

Marihuana w Tajlandii jest dostępna już tylko na receptę; w życie wszedł dekret zmieniający wprowadzone trzy lata wcześniej liberalne zasady sprzedaży specyfiku - podała w piątek agencja AP, przypominając, że Tajlandia była pierwszym azjatyckim państwem, które zdekryminalizowało obrót marihuaną.