Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Niewiesz jak to niewpierdalaj shitu!
Ja sobie tym styralem beret wystarczajaca, a jezeli wiesz co robisz i masz na czysta fete(praktycznie niemozliwe jesli jest to osiedlowka) to mozesz walic iv(dawac po kablach).
Nie namawiam... Wrecz ODRADZAM!
Wez kup sobie wora MJ, spal sam lub z kumplami posluchaj reggae, podzialaj pozytywnie, a nie laduj sie w to ziaaam :)
Feta to gowno jakich malo, tu znajdziesz ciekawsze rzeczy (i bezpieczniejsze): dzial MAGICZNY OGROD poswiecony naturalnym specyfikom odurzajacym
pozdro ziam :)
Wg. mnie bez sensu, jeśli chcesz zapodawać inną drogią niż IS, to sobie strzel tą fete. Przynajmniej masz "kopa"
Edit:To nie było do Wolfiego tylko do Lotnika ;-)
A co do tematu.Możesz spróbować bo zadziałać napewno zadziała ale nie sądze żebyś w jakiś sposób uchronił bardziej organizm.No chyba że śluzówki masz już rozpierdolone ostro a w żałądku wrzody to Ci tylko to pozostaje.Albo i.v. Tylko że w kable jest dużo bardziej niebezpiecznie.Ja w takiej sytuacji pojechałbym po kablach.Wsadzanie sobie czegokolwiek w dupe dla jakiejkolwiek fazy moim zdaniem jest już patologiczne w huj.Jak nie masz psychicznych oporów to sobie tak zapodaj.Tylko w bardzo cienkiej warstwie chusteczki żeby się szybko wchłonęło.A jak już masz takie rozkminy czy sobie załadować w dupe czy nie to sobie przemyśl czy zrobił byś to zanim zacząłeś napierdalać białe.I wyciągnij wnioski.Życie to własne wybory a jak dla Ciebie coś jest ok to innym huj do tego.
Rozpuść w 1-2 ml wody i sobie wlej do tyłka strzykawką.
a pozatym z posta (to nowy uzytkownik) wynikalo ze zabardzo niewie co zrobic :), niech pcozyta i sie zastanowi, a ja napisalem mu jak ma to zrobic jak chce :) moze jeszcze dawac po miesniach
Nie słyszałem żeby sobie ktoś sypał "proszek do dupy"...
To tak jakbym sobie włożył rozkruszone tabletki antidolu :rolleyes:
Polecam wlew do dupy.
nosem nie moge juz znioesc tego smaku
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Logika Valium, a nie LSD: narkotyki, artyści, mieszczaństwo i codzienność do znieczulenia [WYWIAD]
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
Rodacy odstawiają alkohol i papierosy. Sklepy na osiedlach już liczą straty
Jak podaje Polska Izba Handlu i CMR, w listopadzie 2025 r. całkowita wartość sprzedaży w sklepach małoformatowych spadła o 1 proc., natomiast łączna liczba transakcji w tym formacie sklepów obniżyła się o 4,6 proc. w porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej.
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
