Ale powiedzmy, że to było dawno, nie prawda i już się nie powtórzy :rolleyes:
choć było intensywnie
Wiem oczywiście że to co tu piszę to same głupoty, ale niestety takie miałem podświadome myślenie w cugu :-/
Ktoś kto był w takim ciągu mógłby powiedzieć co nim motywowało? Chodzi mi głównie o kaszlodyn.
Bożyszcze niedojebów, biblia degeneratów.
CosmoDo pisze:Przed zadaniem pytania skonsultuj się ze sobą"
Teraz mam tak, że minimum raz w tygodniu muszę się wprowadzić w stan intoksykacji i to bez różnicy czym, co jest pod ręką to leci. Właściwie to nawet nie zależy od ilości towaru na stanie, bo jak już jestem w ciągu to walę do końca grubo nie myśląc o zmniejszaniu dawek, potem boli, chwila przerwy i lecimy dalej.
Z lekka chujowa perspektywa życiowa, ale póki co jest wesoło i nie narzekam. Martwi mnie tylko, że już 4 dzień fajczę kanna / mj na przemian, niby zaapasy się kończą ale już w drodze jest trochę kanna, pół słoika baki czeka na mnie u ziomka i generalnie no impulsywnie kołuję towiec w kółko. Cóż... Każdy ma swoje requiem dla snu.
Robi się chłodniej, czekam na to kiedy mnie pierdolnie
I jest goręcej serce bije mocniej w piersi...
To po tym koksie, goście robią sobie selfie
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Maroko stawia na legalne konopie. Ulga dla tysięcy farmerów
Największy na świecie producent konopi indyjskich stawia na legalizację upraw. Po dekadach działania w cieniu, rolnicy z regionu Rif mogą wreszcie pracować bez obaw o aresztowanie. Legalizacja przynosi nowe możliwości, ale też wyzwania — nielegalny rynek wciąż ma się dobrze, a rolnicy narzekają na problemy z wypłatami za plony.
Produkowali tyle amfetaminy, że narkotyki musieli wozić taczką
Ponad 64 kilogramy amfetaminy, nielegalna linia produkcyjna i dwie osoby zatrzymane – to efekt działań specjalnego wydziału antynarkotykowego łódzkiej policji. Ilości narkotyków były tak duże, że do ich transportu sprawcy wykorzystywali… taczkę.
Jak wygląda Luksemburg 2 lata po dekryminalizacji marihuany? Bilans zysków i strat
Kiedy myślimy o luźnym podejściu do marihuany w Europie, przed oczami stają nam holenderskie Coffee Shopy lub portugalska dekryminalizacja. Jednak to Malta i Luksemburg dokonały prawdziwego przełomu legislacyjnego. Latem 2023 roku Luksemburg stał się drugim krajem UE, który oficjalnie wpisał prawo do uprawy konopi w ustawy.