peszel pisze: obraz sie zamzywal z takim spoko efektem graficznym
Ja właśnie na tym sorcie miałem niezłe jazdy wizualne.
Materiału zmęczenie, być własnego cienia cieniem
Marlboro_Red pisze:Coś jak popękane lustro? Posiadasz leśny sort pinaci?peszel pisze: obraz sie zamzywal z takim spoko efektem graficznym
Ja właśnie na tym sorcie miałem niezłe jazdy wizualne.
sort nowy od wilka
jesli sort jest zeniony to wydaje mi sie, ze moze byc ok. 10%-15% wypelniacza, ciezko do odroznienia przy takich ilosciach.
jakcha, masz mail.
Marlboro_Red pisze:Coś jak popękane lustro? Posiadasz leśny sort pinaci?peszel pisze: obraz sie zamzywal z takim spoko efektem graficznym
Ja właśnie na tym sorcie miałem niezłe jazdy wizualne.
ogolnie pale teraz maczane ok. 1:35 zeby sie nie skarac po buchu. sebom dalem 1:15 to sie pytali czy ich zabic chcialem.
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
USA: Donald Trump usunie marihuanę z listy najcięższych narkotyków?
Stało się to, o czym spekulowano od miesięcy. Donald Trump, mimo oporu konserwatywnego skrzydła własnej partii, ma sfinalizować proces reklasyfikacji marihuany. Konopie mają trafić z surowego Wykazu I (gdzie są traktowane na równi z heroiną) do łagodniejszego Wykazu III substancji kontrolowanych.
Przemycali narkotyki z Hiszpanii w sklepach i automatach paczkowych. Rozpoczął się proces
Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się proces przeciwko trzem zatrzymanym i aresztowanym mężczyznom z Gdyni, Suszu i Bochni oskarżonym o przemyt narkotyków z Hiszpanii. Trafiały one do Polski za pośrednictwem firm kurierskich.