Zastanawiam się też jak to jest od strony neurobiologicznej (od razu zaznaczam że się nie znam)... Czy to brak (lub zbyt mała ilość) dopaminy sprawia że każda czynność wydaje się mało satysfakcjonująca?
Sulpiryd był w porządku.
Amisulpiryd jest tak wspaniały, że HO HO HO, koncentracja, uwaga, pobudzenie. Takie miłe pobudzenie. Będę brał w cyklach np. 5 dni na, 2 dni off, żeby nie nastąpiła upregulacja. Już ja coś wykminie, że będzie zawsze działało.
Jadłem to z alprą, tfu, teraz zjadłem. Jest dobrze, jestem spokojny-uważny, rozluźniony i lekki. Po prostu wspaniale. Odpisuje z mega prędkością na maila, zgarniam artykuły na kindla, no uniosło moją depreche i lenia. Ami biore w dawkch od 25 do 75mg raz dziennie, do tego 40mg fluoksetyny (może podniose, ale narazie jest w deche). Słowem dobry lek, ale będę robił cykle, ażeby działał.
Podobno zmniejsza tolerke na GBL albo blokuje jej wzrost, JohnyHa mi o tym wspominał, to również przetestuje bo w moje chciwe rąsie leci 153ml doskonałej jakości GBL-a. Zobaczymy.
Jakie wy dawki bierzecie, że macie jakiekolwiek uboki? Na deprechę/anhedonie to maks 100mg się łyka i żadnych ubocznych nie ma - delikatne pobudzenie, aktywizacja no może malutka akatyzja... chociaż nie, to po prostu aktywność a nie akatyzja, olanzapina dopiero mnie akatyzowała.
Uboki? To ile tego ludzie biorą? Przecież powoli idzie się z dawkowaniem w góre, aktywizacja-depresja- 25mg-50mg-100mg>>>>schizofrenia<<<<<200mg-300mg-400mg-800mg
Oj dobra ja to marudzę, nie każdy w końcu załatwia sobie amisulpiryd swoimi drogami i tylko po to by dopalić działanie już dwóch antydepresantów. Wzmacnianie GBL-a to dodatek, i to miły.
Wiem na pewno tyle, że można dostać mlekotoku od podskoczenia prolaktyny... narazie tego nie mam.
Lecz śród najgęstszych kłębów dymu ileż razy
Widziałem rękę jego
[...]
Wywija, grozi wrogom,trzyma palną świécę,
Biorą go-zginął-o nie-skoczył w dół- do lochów"!
"Dobrze-rzecze Jenerał-nie odda im prochów"!
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
ONZ alarmuje: rekordowa liczba osób zażywa narkotyki
Światowy Raport ONZ o narkotykach pokazuje, że konsumpcja narkotyków na świecie osiągnęła najwyższy poziom w historii dostępnych pomiarów. UNODC ostrzega, że coraz większym zagrożeniem stają się syntetyczne opioidy, w tym fentanyle i nitazeny, a liczba nowych substancji psychoaktywnych stale rośnie. Eksperci podkreślają, że rozwój rynku narkotykowego zwiększa ryzyko dla zdrowia publicznego i utrudnia skuteczne leczenie osób uzależnionych.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.