Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala
Syberek pisze:Porozbiegacie sie na wszystkie strony swiata przy pierwszej paranoji hahah znaczy sie po buchu i instant debil hana
ale idea pociągnięcia "ostatniego razu na alfie" tak ekstremalnie mi imponuje, nie wiem czym głupotą czy odwagą.
@ światło, rozjebałeś mnie ! to się pośmiałem :D
kto wiecej zapierdoli w kabel i przezyje
normalna luzne alfienie na zakonczenie legalnosci tej substancji ;-)
how many times do this for you?>
i wanna live i wanna love :cheesy:
danwo juz dokonałem wyboru
jestem dyspozyorem wlsanych torów
Warszawski Cpun pisze:Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
ile najwięcej zajebałeś egzotiko?
znam człowieka co zajebał 600 ale i tak nie uwierzycie
ja dochodziłem do 250
(nie nie jadę na ten poryty miting)
ja malutko jestem raczej degustatorem ;-)
rodzja alfy proponuje small cristals mleczną nie big cristals gdyz psuje glowe moim zdaniem
i klasyczną PVP
how many times do this for you?>
i wanna live i wanna love :cheesy:
danwo juz dokonałem wyboru
jestem dyspozyorem wlsanych torów
Warszawski Cpun pisze:Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
Mam jeszcze koło 75mg clonazolam`u do ktorego robilem 2 podejscia i oba skonczyly sie zerwanym filmem
czy tez w postaci kapsuly resetujacej z innym [u]RC benzo[/u]
how many times do this for you?>
i wanna live i wanna love :cheesy:
danwo juz dokonałem wyboru
jestem dyspozyorem wlsanych torów
Warszawski Cpun pisze:Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
DMT, meskalina i psylocybina mogły wyewoluować jako narzędzia ekologiczne
Chińscy naukowcy uważają, że naturalne substancje halucynogenne mogły ewoluować przede wszystkim jako narzędzia ekologiczne, pomagające organizmom przetrwać, bronić się i wchodzić w interakcje z innymi gatunkami.
Czysta fikcja. Dlaczego MSWiA udaje, że nie ma rąk ubrudzonych wojną z narkotykami?
Klasyczny urzędniczy unik w Polsce opanowano do perfekcji. Gdy obywatele pytają o absurdalne koszty i społeczne dramaty wynikające z obecnej polityki narkotykowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji (MSWiA) zasłania się procedurami: „Idźcie do Ministerstwa Zdrowia”. Problem w tym, że w rzeczywistości nie lekarze w kitlach, ale policjanci w mundurach zamykają rocznie tysiące ludzi za przysłowiowego grama. Czas wreszcie zacząć o tym rozmawiać.