Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 1 z 4
  • 24 / / 0
4-smc.png
2-dimetyloamino-1-(4-tienylofenylo)-propan-1-on

nowy biedaketon. Skośnoocy chemicy twierdza ze produkt jest zblizony w mocy i dawkowaniu do 4mec.
Jako ze zadnego info na bl czy df nie ma wrzucam jako ciekawostkę . Na moje oko to budowa zblizona do 4mmc zdradza ze faktycznie moze to byc cos wartego uwagi.
[ external image ]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2015 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 438 / 3 / 0
Inna nazwa to 4-EEC albo 4-etylokatynon. No pewnie będzie słabsza wersja 4-MEC, ale to dobrze, wreszcie jakieś światełko nadziei.

IUPAC: 2-Dimethylamino-1-(4-mercapto-phenyl)-propan-1-one
Ćpanie jest wyrokiem na całe życie.Ćpamy w nadziei, że doświadczymy szczęścia na progu piekła. Na końcu nie ma już nawet nadziei.

NIE MIKSUJCIE Z NICZYM ALFY
  • 1891 / 425 / 4
mocny dobry "mef" był zawsze mleczny... te kryształki też takie właśnie są... opinia może "z dupy" bo oceniam wygląda a nie działanie, tak czy inaczej czekam na pierwsze recki ze świata.
DXM
  • 100 / 4 / 0
Jeżeli to to samo co 4-EEC to było o nim słychać już w 2010

eec-t35322.html
Uwaga! Użytkownik walkmanowiec nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 4894 / 853 / 0
Tez czekam az ktos to wyprobje moze to byc ciekawa substancja bo te czworki zazwyczaj byly dobre. Cicho licze ze na rynku RC jeszcze pojawi sie cos tak dobrego jak mef :D
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1874 / 96 / 127
4-CMC jest dobre, teraz 4-SMC, ciekawe... Moze wkoncu bedziemy mieli jakis dobry zamiennik 4-MMC?
wolna molekula
#mops
  • 4894 / 853 / 0
Szczerze to od 4MMC nie pojawil sie lepszy keton,wszystko mozliwe moze pojawi sie cos rownie dobrego a moze lepszego nawet :D. Sort wyglada ciekawie... Ja tam rynku RC jeszcze nie skreslam ;)
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1891 / 425 / 4
ogólnie 4CMC działa bardzo ładnie, lecz to takie żrące ustrojstwo, że po zabawie odechciewa się tego kupować drugi raz popalony nos, jama ustna u cierpiące jelita. Gdyby nie to, to bym nie myślał w ogóle nad 3MMC... mam nadzieje, że to będzie mniej rozpierdalające układ pokarmowy, bo szczury głodne i głodne a nie chce ich zabijać.
DXM
  • 1854 / 215 / 37
Nieprzeczytany post autor: wildwolf »
Ciekawe jak będzie z relacją cena/jakość.
  • 1169 / 52 / 0
Niedługo ma być dostępne u nas.
Testował ktoś?
Zamiennik dla 4-MMC, czy kolejne gówno typu 3/4-CMC?
Uwaga! Użytkownik Marlboro_Red jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 1 z 4
Newsy
[img]
Marynarka wojenna Salwadoru skonfiskowała ponad 6 ton kokainy

Prezydent Salwadoru, Nayib Bukele, ogłosił w piątek przejęcie 6,3 tony kokainy i aresztowanie 17 podejrzanych handlarzy narkotyków podczas czterech „bezprecedensowych” operacji marynarki wojennej kraju na Oceanie Spokojnym.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.

[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.