Wiele razy żarłem koła i zaobserwowałem bardzo dziwna sytuacje. Gdy jemy z kumplami koła (na jakims melanzu bez kobiet ) po zjedzeniu ok. 4 - 5 pixie zaczynają sie jakies dziwne jazdy dziać. Mianowicie chłopacy zaczynają się głaskać po głowach mówić do siebie miłe rzeczy i mówic jak to ich lubią, czasami sobie tak myśle gydby ktoś to normalny ( nie najedzony grochami ) zobaczył to by pomyślał sobie ISTNE GAY PARTY . No ale jazda schodzi i wszyscy oczywiście są normalnie. Raczej wykluczam żeby to moi znajomi byli gejami, bo znam już ich dość długo no i to chyba nie możliwe żeby 100 % z nich to geje. Może ktoś sie ukrywa, huj wie, ale to max 1 osoba, ale raczej w to tez watpie. Proszę was czy wy też macie takie akcje. Aha jak są imprezki z laskami to raczej przerzucaja sie takie akcje na laskin no ale też czesto takie głaskanie po głowie i przytulanki występują, a wtedy na to dziewczyny sie strasznie dziwnie patrza i maja beke. Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat i wasze doswiadczenia. Pozdrawiam :)
Mała korekta tytułu tematu. whitealex
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
Ale głaskać po głowach... :-/
Jean Cocteau
I mean no harm.
Ani To Ani Tamto
W sumie z tym, ze dobre pille to może i masz racje, bo takie akcje zauważyłem się dzieją po dobrych pillach. W sumie juz nie jem kółek jak kiedyś :P Ale kółka kręciłem przeważnie ja, a starałem się brać tylko od sprawdzonych ludzi którzy nie sprzedają SHITU, bo tego w Polsce jest co nie miara. Kto z was pamieta czasy, że tak trudno było trafić na zjebane pixy, w takim samym stopniu jak teraz jest trudno trafić na dobre :p Ehh... czasami to żaluje, że nie mieszkam w Holandii, Niemczech albo UK. Z rozmów ze znajomymi z tych krajów to tam wogule nie ma shitu ! Sam jadłem kilka razy ENGLISH PILLS i powiem, ze nigdy nie trafiłem na gówno :P Ale cóż w Polsce nawet na kółkach prubują żenić :/
A co do obmacywania sie to mam czasami ochote kogos dotknac ale jakos nie mysle woogole o tym zeby kolegow obmacywac, czasami piatke albo zolwik. Ale laseczki czemu nie, szczegolnie jak zemna kule je :-D
EDIT: Dawalem juz w śmiesznych linkach ale tutaj tez na temat: http://www.youtube.com/watch?v=roFG-vjBJ5o :-)
Kurwik pisze: No to macie za słabe te piksy :D Tak właśnie powinno działać MDMA.
Myslalem i myslaem co on mogl zajebac :-p
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ecigcuse.jpg)
„Czyste” e-papierosy mogą być bardziej szkodliwe niż aromatyzowane
Aromatyzowane e-papierosy są bardziej pociągające dla młodzieży i młodych dorosłych, dlatego też w wielu miejscach – w ramach walki na nałogiem – wprowadza się ograniczenia czy zakazy sprzedaży tego typu produktów. Naukowcy z Yale University. Boston University oraz University of Louisville porównali skutki wdychania „czystych” liquidów z aromatyzowanymi oraz z niepaleniem. I okazało się, że te „czyste” są pod pewnymi względami bardziej szkodliwe dla zdrowia.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/casper_ruud.jpg)
Wszędzie zapach marihuany. Partner Świątek mówi głośno o problemie
Casper Ruud, mikstowy partner Igi Świątek na US Open, skarżył się na zapach marihuany na kortach w Nowym Jorku. To nie pierwszy raz, gdy zawodnicy zgłaszają ten problem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/san-antonio-men-sentenced-for-armed-robbery-in-oregon-while-posing-as-dea-agents.jpg)
Mężczyźni z Teksasu skazani na więzienie. Podszyli się pod DEA, żeby ukraść narkotyki
Kary po kilka lat więzienia otrzymali mężczyźni z Teksasu, którzy podszywali się pod agentów DEA, próbując ukraść marihuanę z domu w południowym Oregonie. Celem było kilkaset funtów narkotyku. Kradzież została udaremniona przez interweniujących na miejscu policjantów.