Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
  • 199 / 4 / 0
Który NBOME jest wedlug was najbardziej psychodeliczny, po którym najlepiej bedzie np pójśc do kina?
  • 358 / / 0
Dopalając buchem każdy będzie psychodeliczny ze szczególnym uwzględnieniem 25i a do kina najprędzej skoczysz po 25c.
  • 2116 / 631 / 0
Też głosowałabym za 25c jeśli chodzi o wyjście do kina, ale najlepszą psychodelę - przynajmniej jak dla mnie - gwarantuje 25b lub 25i.
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 199 / 4 / 0
w kinie bylem na mixie DOC/25c nbome i bylo pieknie tylko nie wiem czy to bardziej zasluga doca czy C ;d
czemu po c najpredzej wyskocze do kina?
  • 2116 / 631 / 0
C jest całkiem "trzeźwy" jeśli chodzi o myślenie i nie powinno być na nim żadnych problemów z ogarnięciem się w miejscu publicznym, no ale w końcu pytałeś o najbardziej psychodelicznego NBOMe. ;) Osobiście nie pchałabym się do kina na np. B nawet pomimo stosunkowo dużego doświadczenia, potrafi pozamiatać. I nie ma na to reguły. Czasami dawka rzędu 1 czy 1,5mg może pokazać pazurki w najmniej spodziewanym momencie.

PS - czyżbyś chciał obejrzeć Interstellar? %-D
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 567 / 53 / 0
Osobiście nie wiem jak możnaby wysiedzieć w kinie po jakiejkolwiek fenyloetyloaminie. Próbowałem oglądać film w domu to się po prostu nie dało. Milion kmin i "ciekawszych rzeczy do roboty" zapewne wyprowadziłoby mnie z kina jeszcze przed seansem. A co do tematu, dla mnie C był najbardziej kolorowy, I mózgojebny, B leciał w mixie z C i też było zajebiscie :D
"Even the smallest person can change the course of the future"
  • 199 / 4 / 0
Jamedris pisze:

PS - czyżbyś chciał obejrzeć Interstellar? %-D
skad wiedziales? ;d bylem juz na mixie c/doc i bylo cudownie ;3333 skoro wtedy daem rade wysiedziec to p samym c tez chyba nie powinno byc problemu?
  • 708 / 6 / 0
Kto powiedział że w kinie trzeba siedzieć :D
"Czasem wierze, że jeszcze wszystko mogę zmienić.
Plastelinę spraw polepić tak, by wszyscy byli zadowoleni.
Przewinąć czas jak na Video film i cofnąć nas do Edenu szkolnych korzeni."
Spoiler:
  • 2116 / 631 / 0
Sipaszi pisze:
Jamedris pisze:

PS - czyżbyś chciał obejrzeć Interstellar? %-D
skad wiedziales?
* -aś. ;)

Nie tylko Ty wpadłeś na ten pomysł, jak chcesz to poczytaj sobie wrażenia innych - klik.
Tak jak już wcześniej wspominałam, będąc na Twoim miejscu wybrałabym 25C.
widzę szalonych, którzy chodzili po morzu
wierzyli do końca i poszli na dno
teraz jeszcze przechylają moją łódź niepewną
odtrącam te sztywne dłonie okrutnie żywa
odtrącam rok za rokiem.
  • 1874 / 96 / 127
Do kina też polecam C. Ale najbardziej psychodeliczny imo jest B
wolna molekula
#mops
ODPOWIEDZ
Posty: 18 • Strona 1 z 2
Newsy
[img]
Dolnośląscy policjanci i największe uderzenie w przestępczość narkotykową w historii UE

Ponad 9,3 tony zabezpieczonych narkotyków, 1000 ton prekursorów chemicznych, dziesiątki zlikwidowanych laboratoriów i ponad 85 zatrzymanych osób w wielu krajach Europy – to bilans największej w historii Unii Europejskiej operacji wymierzonej w produkcję i dystrybucję narkotyków syntetycznych. Sprawę zapoczątkowali i od 2022 roku prowadzili funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu wraz z prokuratorem Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

[img]
Sprawa biznesu „Króla dopalaczy”. Na ławie oskarżonych 13 osób

Biznes „Króla dopalaczy” znów na łódzkiej wokandzie. Tym razem chodzi o sprzedaż w internecie.

[img]
„Narkowaluta” w Warszawie. Za podwózkę zapłacili bezdomnemu... marihuaną

To historia, w której dramat życiowy przeplata się z dość absurdalnym paragrafem. Policjanci z warszawskiego Żoliborza, kontrolując zaparkowaną Kię, nie spodziewali się, że trafią na „mobilne mieszkanie” z bardzo nietypowym systemem rozliczeń za usługi transportowe.