Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
- Najsilniejsze halucynacje są nocą.
- 10 saszetek to dawka jak dla mnie granicząca z śmiercią (ważę 70 kg choć niewiem czy waga ma coś z tym wspólnego ale mogę się mylić
- Przygotuj sobie dużo picia conajmniej 2l i wc
- Ekstrakcja (tak to się nazywa?) dodaj na każdą saszetkę 1ml im mniej soli tym lepiej
- Po ekstrakcji rozpuść ten proszek w jak najmniejszej ilości wody będzie ci łatwiej wypić.
Ja ćwiczę LD i UDAŁO mi się (chyba że straciłem przytomność w łóżku) zasnąć. Sny były bardziej wyraźne.
Sory za orty.
Osobiście nie polecam benzydaminy częściej niż raz na rok, dosłownie.
---------------------------------> PAJACYK.pl <----------------------------------------------------
19 sierpnia 2014Cebulaczek23 pisze:Optymal 2 saszetki czyli 1 gram benzydaminy i jest gut. wiesz czego mniej więcej się spodziewać jak działa i czy się podoba. jak tak to zwiększamy ilość np do 4.LeśnySpenser pisze:Myślę że 4 saszetki to optymalna dawka nawet dla nowicjusza.
po 2 saszetkach masz podwyższony puls / ciśnienie / stymulację / lekki mroczny świat ( ja pierdole ten stan jest jedyny w swoim rodzaju ) i maleńka dawkę psychodeli, która rozkręca się dopiero przy 3-4 saszetkach.
Prawdziwy mrok i potencjał zauważyć można dopiero od 4 saszetek wzwyż.,.. ale to zabawa dla wprawionych, zwł ogarnianie zjazdu, który przy tej dawce jest tak samo kosmiczny jak faza.
06 września 2014iVision pisze: 10 saszetek nie poleciłbym najgorszemu wrogowi. Jeżeli chodzi o bezpieczną dawkę, nie tylko ze względu na oddziaływania fizyczne, ale również psychcznie należało by przyjąć tak do 5 saszetek. Powyżej 5 saszetek może być już naprawdę niebezpiecznie dla ludzi o słabej psychice. Dlatego ważny jest trzeźwy, zaufany opiekun. W dobrym towarzystwie można dawki podnosić, ale z rozwagą.
Osobiście nie polecam benzydaminy częściej niż raz na rok, dosłownie.
Więcej nie odważyłem się zapodać.
Co do częstości przyjmowania... zauważyłem, że tolerka bardzo wolno spada - lecz dla utrzymania "psychicznej równowagi" nie polecał bym brac tego częściej niż raz w miesiącu.
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.
Konopie skuteczne w leczeniu migreny – pierwsze badanie kliniczne z placebo!
Według danych z badań klinicznych przedstawionych na dorocznym spotkaniu American Headache Society, inhalacja kwiatów konopi zawierających THC i CBD zapewnia skuteczniejszą ulgę w migrenie w porównaniu z placebo.