Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 433 • Strona 1 z 44
  • 920 / 163 / 0
juz niebawem ruszam w trawem... a jak Wy?
  • 684 / 154 / 1
Ruszę jak dobrze popada, ostatnio jest upalnie i mało pada - zero szans na grzyby, no chyba że kurki xD W tym roku planuję szukać nowych miejscówek.
  • 74 / / 0
Mało deszczu? Przecież od tygodnia przez całą polske przewalają sie ulewy i burze
Barba crescit, caput nescit
  • 4024 / 373 / 951
http://hyperreal.info/talk/grzyby-zamie ... l#p1618772
- tu kolega już zaliczył w tym roku świeżynki :-)
  • 684 / 154 / 1
Tomcze pisze:
Mało deszczu? Przecież od tygodnia przez całą polske przewalają sie ulewy i burze
Nie znasz się. Opad to lokalne zjawisko i u mnie jest sucho, bo padało mało.
  • 75 / 13 / 0
Zgadza się u mnie też suszy nawet nie ma sensu się rozglądać :wall:
  • 118 / / 0
zmiencie nazwe na lysiczkowe łowy :)

a żeby nie offtopic to bylem sie przejsc i ani sladu po jakimkolwiek grzybie, natomiast kolo domu rosnie masa dzikusów
  • 45 / 2 / 0
Wybieram się w bieszczady jutro i zamierzam poszukać trochę łysic. Czy jak znajdę i pozbieram mogą w woreczku foliowym poczekać 3 dni do domu czy nie?
Noopept jest w tym wszystkim najśmieszniejszy
  • 4024 / 373 / 951
Nie mogą, spleśnieją.
  • 66 / / 0
W zeszłym roku strasznie się zawiodłem. Szukałem łysiczek na łąkach w okolicach Wro, jeździłem za miasto do okolicznych wiosek, dziewczyna patrzyła na mnie jak na debila. Zmarnowałem tak 3 soboty (zwykle pod deszczach) i odpuściłem. Coś nie mam do nich szczęścia.
Mam za to znajomą z Kalingradu i ona twierdzi, że tam idzie znaleźć je bez problemu w sezonie.
ODPOWIEDZ
Posty: 433 • Strona 1 z 44
Newsy
[img]
Europa zasypana kokainą. Rekordowy przemyt i miliardowe zyski narkotykowych karteli

Unia Europejska stała się światowym centrum przemytu i konsumpcji kokainy, a rekordowe konfiskaty nie są w stanie zatrzymać fali białego proszku zalewającej kontynent. Jak alarmuje hiszpański dziennik „El Pais”, powołując się na dane światowych i unijnych agencji antynarkotykowych, nigdy wcześniej na świecie nie produkowano ani nie konsumowano tak dużej ilości tego narkotyku. Rynek jest wart miliardy euro, a na granicach UE działa ponad 440 potężnych organizacji przestępczych.

[img]
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.

[img]
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?

Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.