Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala
Życie to najlepszy narkotyk...
A mnie tam wlasnie 25i nie rusza taki jakis o chujowy trip mam po nim troche pastelowych kolorow smiechawa i zauwazalny wjazd na cialo, to juzc 25c robi mnie duzo lepiej. Ale nie ma to jak ost 1mg 25c + 1mg 25i + 10mg 5meomipt. KOSMOS
Pamiętaj że 1mg no nosa to podobno niby 1,5mg pod pod dziąsło -myślę że przy niektórych pewnie dochodzi do 2ch.
Jak chcesz sobie dobrze odmierzyć to możesz wrzucić kartonik do strzykawki zaciągnąć spiryt/wodę i odmierzyć idealnie tak jak kolega @cracker pisał ;-)
Życie to najlepszy narkotyk...
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Palenie marihuany na mrozie: Dlaczego „faza” uderza dopiero po wejściu do ciepła?
Stoisz na balkonie, skulony w kurtce, przestępując z nogi na nogę. Jest minus pięć stopni. Odpalasz jointa, zaciągasz się mroźnym powietrzem i… masz wrażenie, że to nic nie daje. „Słaby temat?” – myślisz. Dopiero gdy wchodzisz do ciepłego salonu i zdejmujesz czapkę, rzeczywistość uderza Cię z siłą pociągu towarowego. Nogi robią się miękkie, a głowa nagle waży tonę.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.