- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
MXE jeśli już to do takiego imprezowego miksu jedynie w dawkach minimalnych ale według mnie jak jeść MXE to albo dużo albo wcale ^^
Sam etylofenidat czy to w połączeniu z alkoholem jak najbardziej nadaję się na imprezkę jakbyś jednak zrezygnował z powyższego miksu. Oczywiście bez szarżowania z dawkami, a i trzeba pamiętać by co jakieś 1,5 godziny dorzucać ponieważ jeśli po EPH rozpędzimy się z alko to w momencie kiedy zaniknie działanie EPH siądzie nam całkowicie pamięć. Przynajmniej ja tak miałem.
pilleater jak zwykle wie co mówi, od siebie dodam że po ~~125mapb poszerzone źrenice utrzymują się do 20 godzin od przyjęcia.
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
17mg 2C-D w nos- nie przebiło się
po 2h dorzuciłem 125 5mapb
po nastu minutach zrobiło się bardzo kolorowo super biba wszystko cieszy empatia euforia...
potrwało to z 20 min i zaczęło się robić słabiej później niefajnie, rzyganko i trochę pierwotniak nastał
Ogólnie 2C-P może być łagodny jak baranek jak dawka jest nieduża, to nie aż taki straszny szatan, że od razu musisz wpaść w jeden wielki fraktal. Powiem szczerze - to najlepsza fenetylka jaką znam do brania w małych dawkach (wczesne ++), bodyload luzacki, dobry humor, lekka euforia, wszystkie czynności wykonuje się bardzo przyjemnie (nawet pracę umysłową), kolorki lekko podbite, do tego oczywiście falowanko, oddychanie czy smugi, ale wszystko nienachalne. Chyba jedyną rzeczą, która mi wtedy przeszkadza są zimne stopy, ale to jest do ogarnięcia.
A, no i jeszcze mam taki charakterystyczny kaszel po tradycyjnych psychodelikach, ale to ogólnie, niezależnie od substancji. Też tak macie? Za każdym razem gdzieś na peaku bierze mnie na odkaszlnięcie takie dziwne, nie wiem jak to opisać... ale jak peak jest gruby albo bodyload nieciekawy, to ten kaszel prowadzi nieuchronnie do stanowiska spawacza
Ogólnie wyrzuciłbym z tego miksu 5-MAPB, albo wziął sam 5-meo-mipt z 5-MAPB.
W temacie: zjedz po prostu solidną dawkę 2C-P, po co Ci to z czymś mieszać? Na pewno wywal 5-MAPB, bo flipy spłycają silną psychodelę albo męczą organizm. A 5-meo-mipt jak chcesz koniecznie dorzucić, to też zjedz najpierw solidną dawkę solo, a potem przy łaczeniu zostaw z każdego tak między 1/2 a 3/4 tych dużych dawek solo, może nawet mniej.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/221176_r2_940.jpg)
Alkohol zabija 82 osoby dziennie. "W Radomiu jest więcej monopolowych niż w całej Szwecji"
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaheart.jpg)
Marihuana zwiększa ryzyko rozwoju chorób serca
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/duda.jpg)
Duda: prezydent nie może mieć nałogów, które wpływają na jego świadomość
Zwierzchnik sił zbrojnych nie może mieć nałogów, które powodują, że nie w pełni świadomie będzie podejmował decyzje w najważniejszych sprawach - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Dodał, że całkiem byłoby rozsądne, gdyby rzeczywiście taka kwestia była sprawdzana.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/ukrakcja.jpg)
Rekordowe uderzenie w narkobiznes. Zlikwidowano 19 laboratoriów i ujęto 67 osób
Co najmniej tysiąc funkcjonariuszy wzięło udział w największej w ostatnich latach operacji wymierzonej w syndykat narkotykowy działający na terenie Ukrainy. Zlikwidowano 19 laboratoriów i 17 magazynów oraz zatrzymano 67 osób, w tym 32-letniego bossa organizacji. Szacuje się, że miesięcznie narkogang produkował nawet 700 kg mefedronu, alfa-PVP i amfetaminy.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/forestgumprunin.jpg)
Fenomen euforii biegacza – to nie endorfiny, tylko naturalna marihuana
Tajemniczy stan euforii, którego doświadcza blisko 75% biegaczy. Tak zwana „euforia biegacza” redukuje ból, wyostrza zmysły i daje uczucie podobne do działania marihuany. Najnowsze badania naukowe tłumaczą, dlaczego „runner’s high” to nie mit, a ewolucyjny mechanizm przetrwania – i jak go uruchomić nawet początkującym. W tym artykule dowiesz się, co to jest runner’s high, jak działa i jak go wywołać nawet jeśli dopiero zaczynasz biegać.