http://pl.wikipedia.org/wiki/Bromazepam
Witam!
Jak to dobrze znów was zobaczyć. :-) Schodzę z paroksetyny i dostałem Lexotan od psychiatry na uspokojenie. Niestety kobieta nie wie, że mam pewną tolerancję i kazała mi brać po pół tabl. 3mg. :nuts: No ale nieważne. Zjadłem dzisiaj 6mg czyli teoretycznie odpowiednik 10mg Relanium (tyle mnie uspokaja i czuję się normalnie), ale nic nie poczułem. Może trochę pomaga mi na niespokojne nogi i sztywny kark (w zasadzie odstawiam też kodeinę :rolleyes: ). Pytanie brzmi - miał ktoś z tym do czynienia? Mniemam, że miał. Na zagranicznych forach czytałem, że to bardzo przyjemna benzodiazepina, nie usypia, jedna z najlepszych do rekreacji, a ja się chcę tylko uspokoić i cienko. Nie wiem, ile tego mam wrzucać, bo musi mi starczyć tak na 3 tygodnie do następnej wizyty, a jak się skończy wcześniej, to znów się wpieprzę w kodę. :scared:
[align=can use center]============================================================================================================================[/align]
Preparaty: Sedam, Lexotan - oba w wersjach 3 mg i 6 mg.
Status prawny: lek psychotropowy grupy IV-P.
Czas półtrwania: 12-20 godzin, wg innych źródeł 15-28h.
Tmax: 1-4 godziny, średnio 2 godziny.
Biodostępność: 60-84%.
Metabolizm: utlenianie via CYP3A4 do 3-hydroksybromazepamu, który wykazuje aktywność biologiczną (jest następnie sprzęgany z kwasem glukoronowym i wydalany z moczem w 69%).
Wiązanie z białkami osocza: 70%.
Objętość dystrybucji: ok. 50 l/kg, zatem kumuluje się głównie w tkance tłuszczowej organizmu z uwagi na wysoką lipofilność.
Główny kierunek działania: przeciwlękowy.
Dawki terapeutyczne: 3-18 mg.
Źródła: Dodano charakterystykę - Berig
Benzodiazepina jest przemiła.
Wracam do relek i estazolamu. Na nerwicę najlepsze, no i trzeba coś z tą tolerancją zrobić.
NIECH ŻYJE!!!
Be the plague in their society
Be the one, they'll call tragedy
Hegemon_Krwawy@safe-mail.net
...Na zagranicznych forach czytałem, że to bardzo przyjemna benzodiazepina, nie usypia, jedna z najlepszych do rekreacji, a ja się chcę tylko uspokoić i cienko...
jako ze nigdy nie mialem na nie duzej tolernajci, to tak 12-18mg mnie juz tak fajnie robilo.. mmm pamietam jak po 12mg wyszedlem grac sobie na podworko w piłe :))) ktos b. dobrze okreslil bromazepam ze to BENZODIAZEPINA PROSPOLECZNA [a czasem wrecz prorodzinna, moze zaintersowala by LPR
wujek supra
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Marihuana w Norwegii — odrzucona reforma i to, co zrobiły sądy
Norwegia odrzuciła dekryminalizację w parlamencie, a rok później jej Sąd Najwyższy w praktyce złagodził karanie za posiadanie na własny użytek. To rzadki przypadek, w którym sądy poszły dalej niż ustawodawca.
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.
Chcą zakazać reklam alkoholu w Polsce. Może to być też koniec dla promocji 12+12
Trwają zaawansowane prace nad zmianami w ustawie o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi. Wspólny projekt przygotowany przez Lewicę i Polskę 2050 zakłada całkowity zakaz reklamy alkoholu, a także zakaz jego promowania w sklepach. Co to oznacza?