jaś pisze:Ojej, to SADZA. Jak paliłem z folii (bo tylko tak) to po wyczerpaniu substancji zostawała sadza, może być w ten sposób? Nie wiem... czarne coś.
Nabijasz, łapiesz buszki, pięknie wchodzi, kładziesz szkiełko gdzieś pod ręką, na biureczku, obok komputerka - coś tam podłubiesz.... za jakiś moment, za jakąś chwilkę, ręka sama łapie tą fajeczkę, druga zapalniczkę, i podgrzewasz..... podgrzewasz delikatnym płomieniem, delikatnym ale za to z mocą potężnie empiryczną, tą istną ambrozje, która lada moment, w postaci majestatycznych kłębów mlecznego dymu, wypełnia swoją mocą, każda komórkę twych płuc :))) I taki biedny i nieświadomy konsument, owego magicznego produktu, jak zaczął w piątek to skończył w niedziele w nocy.... a nie - sorry.... w poniedziałek :) :nuts:
Sniff jednak wychodzi ekonomiczniej, no i z drugiej strony, pierdolnięcie jest równie ciekawe :)
Ja nie polecam zęby strasznie lecą , płuca cierpią a jak ktoś nie pocwiczy na "sucho" vapo nawet na kofeinie (wiem że troche inne temperatury topnienia i wrzenia) to póżniej na srebrze/szkle zostaje wegiel a organizm nie dość że z mety juz cierpia to jeszcze z produktów ubocznych z zweglenia nie mówiąć o płucach które maja przydzielonego nowotwora na raty, pierd*** zostaje przy iv
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/d/dda335e3-f77d-4a49-a96a-cfd0cb464396/424976918_122128118282142944_5850246726189444776_n.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250823%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250823T161902Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=819f266189e08f9c176a63bed96056a233b57ddfa012d1c653727c49739df92f)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/eudrugs-markets-key-insights_0.jpg)
Narkotykowy krajobraz Europy. Nowy trendy na czarnym rynku
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/lisbon_international_airport-scaled.jpg)
Milion dawek heroiny w jednym bagażu na lotnisku w Lizbonie. "Niezwykle starannie ukryte"
Milion indywidualnych dawek heroiny zarekwirowali funkcjonariusze portugalskiej policji w porcie lotniczym im. Humberto Delgado w Lizbonie. Narkotyki znaleziono w bagażu jednej z pasażerek.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannaworld.jpg)
Właściciele sklepów z marihuaną pozywają stan. Urzędnicy pomylili się przyznając im licencję
Grupa kilkunastu punktów sprzedaży marihuany w Nowym Jorku wniosła w piątek pozew przeciwko stanowi. Właściciele domagają się uznania, że lokalizacje ich sklepów są zgodne z prawem pomimo błędu urzędników, którzy przyznali, że przez lata źle interpretowali przepisy dotyczące minimalnej odległości od szkół. Sprawa trafiła do stanowego sądu najwyższego w Albany.