Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
natomiast opiaty są dla mnie bardzo uzalezniające-niesty,bo gbyby być w styanie brać heroinę powiedźmy 4 razy w miesuący to byłoby pięknie...ale ja tak nie mam.
wiesz kiedy jest dobra amfa i tylko kiedy jak??i to i tak kilka razy a nie ciągle...
jak rozpuścisz ją nie w wodzie tylko we wcześniej zgotowanej herze i walniesz dożylnie taki miks wtedy mogę powiedzieć że lubie jej działanie sama feta to najgorszy syf niezależnie czy sniff połyk czy iv. no przy samej fecie iv jest dobre we,kilka chwil i chujnia już żałuje...
Scierwiaz pisze: A w Radomiu pustki jesli chodzi o hel szkoda bo chcialem sprubowac chociaz raz ;p a do wawy nie chce mi sie grzac 100km tylko po to
Skoro nie chce Ci się jechać to poproś kogoś aby ci wysłał czy jakoś tak. Odległość to nie problem :-)
Wiem ze mowi sie ze tylko raz sie sprubuje ja tak powiedzialem ponad rok temu jak prubowalem bialego i sie meczylem praktycznie rok ;p ale w sumie bardzo mnie ciagnie chcialem sprubowac zreszta jak polowe osob z forum ktorzy tego prubowali to napewno wiedzieli jak hel uzaleznia bo slyszeli wczesniej ale jednak ciekawosc zwycieza ]
Raczej nie sądze żebyś dostał browna na dworcu. Na 99% ktoś Cię wywali na pieniądze. To więcej niż pewne :-) Zaczniesz się kręcić po Dworcu w lewo i w prawo zaraz ktoś Cię wyczai i zrobi w jajo. Takim sposobem to tylko stracisz swoje pieniążki. Hmmmm może lepiej daj sobie spokój.
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
Konopie i tytoń: niebezpieczne połączenie dla mózgu
Naukowcy z McGill University w Kanadzie odkryli, że używanie zarówno marihuany, jak i tytoniu, prowadzi do wyraźnych zmian w mózgu. Badania wskazują, że osoby korzystające z obu tych substancji częściej doświadczają depresji i lęku. Wyniki badań opublikowano w magazynie „Drug and Alcohol Dependence Reports”.
"Zielone kliniki" w Polsce do likwidacji. Chcą zmian przepisów ws. marihuany
Do Ministerstwa Zdrowia skierowano pismo z prośbą o niezbędne działania dotyczące zasad ordynacji produktów leczniczych z konopi innych niż włókniste. - Projektowane przepisy stanowią odpowiedź na obserwowany w praktyce proceder komercjalizacji procederu ordynacji produktów konopnych poprzez masowe powstawanie tzw. zielonych klinik - wskazał petytor.