Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
Jachas pisze:Trochę odgrzewam kotleta. :-D Czy jeśli rozpuszczone w spirytusie kanna dodam do liquidu i później odparuje spirytus to kanna mi się nie skrystalizuje?
Nalewamy bo buteleczki ze 2 ml spiryty, wsypujemy z 50-100 mg kana i czekamy az sie rozpusci
Dolewamy 8 ml liquidu do konca buteleczki
Odstawiamy na pare dni otworzona buteleczke zeby spiryt odparowal
Wapujemy
Boloxxx pisze:Czyli w skrocie robimy to tak:
Nalewamy bo buteleczki ze 2 ml spiryty, wsypujemy z 50-100 mg kana i czekamy az sie rozpusci
Dolewamy 8 ml liquidu do konca buteleczki
Odstawiamy na pare dni otworzona buteleczke zeby spiryt odparowal
Wapujemy
psyclone pisze: Zrobiłem wg tej instrukcji z ur-144 (100mg na 2ml spirytusu), z tym że rozpuszczałem w strzykawce podgrzany roztwór. Po dwóch dniach w buteleczce widać wyraźne kryształki i osad na ścianach butelki. Co skopałem?
Ja robię tak, że najpierw rozpuszczam 100mg kanna w 10ml spirytusu, potem dolewam do tego 10 ml liquidu i następnie odparowuje w 80-90*C w piekarniku cały spirytus. Wcześniej sobie zaznaczam na kieliszku ile to jest to 10ml, żeby wiedzieć kiedy wyciągnąć z piekarnika już sam liquid bez spirytusu.
Pytanie pierwsze primo
Bo tam gdzieś się wlewa ten liquid jakiś zbiorniczek to musi być czy coś czy da rade mieć dwa takie i np w jednym mieć normalny liquid a jak będę chciał kanna to wkręcam drugi zbiorniczek i pale kanna? (sporządzenie roztworu z kanna ogarnę głownie chodzi mi o sprawy techniczne samej e szlugi)
Teraz tak pytanie drugie sekundo sprawa samego e szluga, wbiłem na allegro wpisałem e szlug i dostałem oczopląsu ile tego rodzai jest, rożnych wymiennych akcesoriów na gwinty takie srakie ładowarka taka sraka grzałka taka owaka. Kuwa w ogolę nie ogarniam myślałem ze jest e papieros i już a to jakaś składanka listy przebojów może być wychodzi na to, także pytam was co kupić żeby było najlepsze(pytam o model ego srego v ileś??? taki żeby był najlepszy do jarania i zwykłego liquida i canna, taki powiedzmy nie za drogi a spełniający wszystkie warunki żeby był porostu dobry powiedzmy do max 100pln albo ogólnie rodzaj, model?? Chce jarać to i to chce mieć dwa zbiorniczki i i ogólnie żeby był najlepszy a bynajmniej dobry do tego celu i nie za drogi pytam co kupić?
Proszę was napiszcie trochę łopatologicznie o tych e papierosach co jest warte uwagi co wybrać tak napiszcie jak do typa który w ogolę nie ogarnia tematu. Będę bardzo wdzięczny pozdro
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Szokujące zatrzymania! Ksiądz i lekarz zamieszani w narkobiznes
Ponad 150 tysięcy tabletek i ampułek, fentanyl, morfina, fikcyjne recepty i miliony złotych poza systemem bankowym. Śledczy rozbili zorganizowaną grupę przestępczą działającą w całej Polsce, która przez lata dystrybuowała nielegalne leki i narkotyki z wykorzystaniem darknetu, kurierów i „słupów”. Wśród zatrzymanych są m.in. lekarz oraz duchowny.
Podziemie narkotykowe w więzieniu, skorumpowani strażnicy. Prokuratura oskarża
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko ośmiu osobom w związku ze zorganizowaniem w Zakładzie Karnym w Nowym Wiśniczu (Małopolska) narkotykowego podziemia. W odrębnym postępowaniu zarzuty ma kilkoro strażników więziennych. Śledztwo przeciwko funkcjonariuszom jest w toku.
Fałszywy narkotest, prawdziwe konsekwencje. Jak policyjna procedura zniszczyła życie 20-latka
W teorii miał to być rutynowy patrol drogówki. W praktyce - początek koszmaru, który na wiele tygodni wywrócił życie młodego człowieka do góry nogami. Fałszywie dodatni wynik policyjnego narkotestu, medialny rozgłos i społeczny ostracyzm okazały się silniejsze niż późniejsze, prawdziwe wyniki badań krwi. Bo gdy prawda w końcu wyszła na jaw, szkody były już nieodwracalne.
