* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
Kasy nie dostal.
Nawiasem mowiac, w niemczech nikt sie nie wstydzi donosic na policje. To u nich normalne i etyczne. Dzieki temu ludzie sie boja robic nielegalne rzeczy i jest wiekszy porzadek.
Bugzer pisze:Ten temat to zły pomysł na forum dla cpunów. Wejdzie jakiś ciśnieniowe bez kasy, poczyta, doniesie na kumpli ćpunów i sam się za to naćpa.
spiewaq pisze:Nawiasem mowiac, w niemczech nikt sie nie wstydzi donosic na policje. To u nich normalne i etyczne. Dzieki temu ludzie sie boja robic nielegalne rzeczy i jest wiekszy porzadek.
Przeciez przestepcy specjalnie rzucaja hasla: ''tylko frajerzy sprzedaja na policji'', a potem wchodza ci na chate i kradna telewizor.
Z drugiej strony ci sami ludzie sa gotowi skorzystac z wszelkich srodkow, zeby z toba walczyc, rowniez policje.
Ogolnie powiem tak:
- sprzedawanie kolegow, z ktorymi kradles albo dilera, od ktorego kupowales: NIE!
- zglaszanie na policje kogos, kto cie skrzywdzil w jakikolwiek sposob: TAK. Nikt mi kurwa nic nie moze zrobic, zglosze zawsze taka kurwe na policje, a potem go jeszcze prywatnie bede scigac. Amen.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Jest wyrok za sprzedawanie dopalaczy. "Brak pobłażania dla sprawców tego typu przestępstw"
Dwa lata więzienia za handel dopalaczami. Taki wyrok wydał lubelski sąd ws. Jakuba G. - właściciela sklepu, w którym sprzedawano „Cząstkę Boga”. Na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata została natomiast skazana ekspedientka Patrycja M.
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski
Policjanci z warszawskiej Woli udaremnili międzynarodowy przemyt narkotyków i zabezpieczyli ponad 10 kg czystej kokainy ukrytej w specjalnych skrytkach pojazdu. Dzięki funkcjonariuszom narkotyki nie trafią na warszawski rynek, a osoby biorące udział w tym procederze, usłyszały zarzuty w prokuraturze i zostały tymczasowo aresztowane. Zatrzymanym mężczyznom może grozić kara do 20 lat więzienia.