Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 851 • Strona 74 z 86
  • 418 / 1 / 0
ile tego avio wrzucić?
Aa, a, kotków sześć,
Nieskończoność w szklance mieść.
  • 2372 / 56 / 0
Jedna da radę.
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 418 / 1 / 0
ile czasu przed wrzucaniem dexa zjeść avio? pół godziny?
Aa, a, kotków sześć,
Nieskończoność w szklance mieść.
  • 238 / / 0
Pół godziny wystarczy.
życie jak las vegas parano
  • 48 / 1 / 0
jak wrzucisz razem z kaszlakiem to też będzie spoko.
Uwaga! Użytkownik Testament nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 418 / 1 / 0
chuja pomógł, zrzygałem się
Aa, a, kotków sześć,
Nieskończoność w szklance mieść.
  • 2372 / 56 / 0
DXM'y same w sobie wymiotogenne (przy podaniu i.v. też stwierdzono mdłości). Cóż... Może tak już masz. Następnym razem spróbuj z imbirem, przed trzipem wypij jedno piwko, ewentualnie połącz te trzy metody, ale avio + alko zamula z leksza.
Tylko hipisi mieli gnostyczny, poznawczy ideał, natomiast dopalacze kupują głównie młodzieńcy w kapturach, którzy robią to, bo jak mówią - dobrze ryje banie
  • 648 / 1 / 0
Ja polecam coś pikantnego zjeść przed tripem. Naprawdę niweluje mdłości.
Matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności.

https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
  • 88 / 1 / 0
dokladnie, imbir wogole, pikantny (tez sprzedawany jako lokocostam) dobrze robia takie cusie na podniecony osrdoek wymiotow
galaxies exploding are industrial accidents
  • 1 / / 0
Wszyscy piszą, że za pierwszym razem wymiotowali a żołądek potem sie przyzwyczaił, otóż ja miałam odwrotną sytuacje... Nie brałam często, ani dużych dawek (najwięcej 1 opakowanie) i bylo mi tylko niedobrze, a ostatni raz rzygałam dalej niż widziałam... Do tej pory mam taki wstręt, że jak tylko weszłam na to forum to mi niedobrze... I właśnie sie zastanawiam, to może być psychiczne? W ogóle ten ostatni raz był jakiś dziwny, miałam niesamowite dreszcze, było mi raz gorąco, raz zimno, miał ktoś kiedyś coś podobnego?
Uwaga! Użytkownik likeaboss nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 851 • Strona 74 z 86
Newsy
[img]
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”

Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.

[img]
Największa europejska imprezownia tonie. Karetki błagają o pomoc – jeżdżą tylko do nocnych klubów

Ibiza – symbol beztroskiej zabawy, dźwięków techno i drinków za 25 euro – pęka w szwach. Ale, co ciekawe, nie z powodu tłumu turystów. Pęka system ratownictwa medycznego. Jak podaje lokalny związek zawodowy służby zdrowia, nawet jedna trzecia wszystkich interwencji karetek dotyczy klubów nocnych, gdzie dochodzi do… „bad tripów” po wiadomych zakazanych używkach.

[img]
Stan opublikował raport o spożyciu marihuany. Niemal 15 proc. nowojorczyków zażywa ją regularnie

Tylko 14,7 proc. dorosłych nowojorczyków regularnie spożywa konopie indyjskie – zgodnie z najnowszym raportem stanowego Departamentu Zdrowia. Najwyższy odsetek korzystających z marihuany w dowolnej formie występuje u osób w wieku 21-24 lat. Z raportu wynika ponadto, że większą tendencję do zażywania konopi mają osoby, które jednocześnie nadużywają innych używek.