150mg-200 6apb
1,2 mg 25C-NBOMe
Oczywiscie szóstkie mozesz zamienic na piątke.
Nigdy nie mialem lepszej bomby, Wszystko siada przy tym.. Tylko uwaga bo naprawde jest techno-zolnierz.. Jest MEGA W CHUJ.
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
Ja bym to wymieszał z AL-LAD i taki pewnie będzie mój następny raz z piątką.
25C ma bardzo mały bl, ale jak ty zaladowales sniffem i to w dodatku takie ilosci to nie masz co sie dziwic. A pozatym jak juz Ci wejdzie benzofuran to nie odczujesz zadnego bodyloadu, chocbys nie wiem jakie gówno przyjął, nawet jakies tam bromowazki bys nie poczuł(tzn jej boyloadu), takze ten, śmiało wal 25C + apb i będziesz mi dziękował. :)
kowalskii pisze:Był ktokolwiek zadowolony w 100% z efektów samego 5-apb? Bo to chyba brane sole nie jest spektakularne chyba, tylko do miksów się nadaje bardziej, nie? A i promocje na ten srodek niedokonca dobrze świadczą.
1: syf, chujnia, nieogar, podlurwienie, stymulacja,zaćpanie
2: elegancka euforia, wspanialy audiofil
Wiekszosc dostawców miala wlasnie sort nr 1 i dlatego ten zwiazek jest tak niedoceniany.
Podobno 5apb jest jeszcze lepsze niz 6apb, ale wlasnie trzeba trafic na dobry srot. Ludzie-cpuny
dzielcie się dobra nowina i podawajcie dobre źrodła jakże znakomitego 5-apb! :finger:
Amen.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/c/c507528f-e98e-4155-a003-05c652d250bb/Mak%20Donald.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250810%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250810T200601Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=6c963182b1060e5d4d743631c9478a54d8ba76179be2b7017f4113f505d71e73)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mjleaves.jpg)
Polska zmaga się z "treatment gap". Psycholog: etykieta ćpuna blokuje dostęp do pomocy
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marijuana-smoking_0.jpg)
Palenie marihuany trzykrotnie zwiększa ryzyko raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat
Najnowsze badania naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego pokazują, że osoby z zaburzeniami związanymi z używaniem marihuany (CUD) mają ponad trzykrotnie wyższe ryzyko zachorowania na raka jamy ustnej w ciągu pięciu lat. Związek ten utrzymuje się nawet po uwzględnieniu takich czynników jak palenie tytoniu czy wiek. Wyniki rzucają nowe światło na potencjalne zagrożenia zdrowotne związane z długotrwałym i intensywnym używaniem konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/paczkomatdomeyki.jpg)
Dopalacze rozsyłali paczkomatami. Handlowali narkotykiem "zombie"
Patent na "bezpieczną" dystrybucję środków psychotropowych opracowała ukraińsko-polsko-białoruska grupa przestępcza. Mężczyźni magazynowali, sortowali, a następnie rozsyłali do paczkomatów środki psychotropowe. W ramach śledztwa nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową w Pruszczu Gdańskim zatrzymano 8 mężczyzn i zabezpieczono flakkę o wartości miliona złotych.