Więcej informacji: Kannabinoidy w Narkopedii [H]yperreala
lukasz2194 pisze:Martwiłbym się czy maczana nie stracina na mocy przez wysoką temperaturę... ktoś orientuje się w ilu stopniach kanna się rozpadają ?
A co myślicie o takim olejku z konopii indyjskich? http://allegro.pl/olej-z-konopii-indyjs ... 06104.html
Piszą, że ma zapach specyficzny dla konopi, w dodatku tani. Jakby tak dolać do roztworu acetonowego?
Do tego taki podkład - http://www.magicznyogrod.pl/index.php?p ... &Itemid=54
I mamy w miarę dobrą podróbę MJ z wyglądu... Co sądzicie o takich olejkach zapachowych?
Jeszcze myślę, jakie proporcje jakiej kanna by zrobić, gdybym komuś to dał (amatorowi kanna), żeby się nie zraził po ewentualnym przepaleniu? Jakieś lajtowe coś zrobić, co można sciągnąć powiedzmy te 4-5 buchów i żeby było miło i śmiechowo :-)
kotos123 pisze:a czy jeżeli damy za dużo spirytusu/acetonu i nie wszytko nam wsiąknie w tytoń to stracimy trochę ?
przyjmijmy sytuację że wyjmujemy nasączony tytoń ze słoja, a tam zostaje dajmy na to 10-20ml spirytu ?
w tej resztce zostaje coś "kopiącego" ;P ?
Tylko to musi być naprawdę pył ..
- 20gram Mullein liść drobnocięty
- 5 gram damiany (jako wypełniacz)
- 2,5grama AB-PINACA
- polewam na to 75ml rozpuszczalnika acetonowego (skład: aceton i octan etylu)
moje pytania:
- czy ilość acetonu się zgadza?
- czy doobrze jebnie w sensie czy bd trzymać przez ok.3h od zapodania jednej lufy?
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Po zjedzeniu tego grzyba zaczniesz widzieć „malutkich ludzi”. A nawet nie zawiera psychodelików
Wyobraź sobie, że po zjedzeniu dziko rosnącego grzyba nagle zaczynasz dostrzegać wokół siebie… miniaturowe postaci. To jednak nie wina znanych substancji psychodelicznych – przypadek Lanmaoa asiatica całkowicie przeczy chemicznej logice.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
