Dlaczego sprawdzili któs zapyta?
Bo było źle zapakowane (wysłane jako dokumenty a w środku było dość "grubo"
Ktoś tu kiedys wspominał o tym, że sprawdzli listy/paczki z PL do PL- wg mnie PAKOWANIE nic więcej. Jak w środku wszystko lata, albo czuć w jedym miejscu
A niedawno przyszła do mnie też właśnie ketamina z Chin.
Co najdziwniejsze od tego samego vendora szły 2 paczki, z czego jedną zatrzymano.
A najlepsze już w tym wszystkim jest to, że ketamina przyszła naraz z listem z urzędu celnego.
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło
Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.