Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
ODPOWIEDZ
Posty: 328 • Strona 5 z 33
  • 438 / 6 / 0
. Poprostu ... Koljaczekiem ! ;]
We were young souls
on the junk-yard
now we are stunned minds
full of junk-goods


. Primum non nocere
  • 1628 / 198 / 0
Nick na potrzeby [h] pisze:
jackiem sparrowem
ŻE NIBY RUM? %-D %-D

WHY IS THE RUM GONE? :emo:

tęczowym sokratesem byłbym ja
  • 77 / 2 / 0
Buddą. :-)
  • 66 / 3 / 0
Trupem. Co za bezsensowny temat, jak by Ci sie zawiesil jakikolwiek narkotyk to w 90% po pierwszych kilku dniach bys mial zgon, z nie wyspania lub innych fizycznych dolegliwosci.
  • 422 / 3 / 0
Różne dragi preferuje się w różnym wieku.

Gdyby "zawiesiło" się pierwsze palenie pozostał bym międzywymiarowym inkwizytorem sądzącym światy i dokonującym ewentualnych egzekucji na cywilizacjach.

Gdyby miało to być jedno z pierwszych diekszeń - zapewne muzyką na membranie głośników.

Gdyby zaś grzyby - Harmonią Sfer.

A gdyby miało to być jedno z upaleń salvią - obiegł bym z wrażenia Ziemię.

Tak czy siak chyba ćpunem w stanie zawieszenia.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2013 przez zWidzian, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik zWidzian nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 35 / / 0
Ja po prostu miałbym czyste fele ;P
  • 77 / 3 / 0
Nikim, zdegenerowanym ćpunem.
  • 3961 / 150 / 0
tym kim teraz tylko troche bardziej.
  • 21 / / 0
Jamesem Brownem ;)
  • 400 / 5 / 0
Zamieniłbym się w felge %-D
kazik333@tutanota.com
ODPOWIEDZ
Posty: 328 • Strona 5 z 33
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jak kawa wpływa na oś jelita-mózg?

Naukowcy z University College Cork postanowili dogłębnie zbadać mechanizmy stojące za pozytywnym wpływem kawy na oś jelita-mózg. Wyniki badań, opublikowane na łamach Nature Communications pokazują, w jaki sposób regularne picie kawy i kawy bezkofeinowej wpływa na mikrobiom jelit, a co za tym idzie, na nasze zachowanie oraz poziom stresu.

[img]
„Król dopalaczy” poszukiwany listem gończym. NIEOFICJALNIE: Dawid B. przebywa na Zanzibarze

Dawid B., łódzki „król dopalaczy” jest poszukiwany listem gończym. Mimo prawomocnego wyroku z 2023 roku nie spędził ani jednego dnia w więzieniu. Jak udało się nieoficjalnie ustalić reporterce Radia Łódź, mężczyzna obecnie przebywa na Zanzibarze w Tanzanii.

[img]
Cyfrowe klony ludzkiego umysłu. Naukowcy testują psychodeliki na wirtualnych mózgach

Wyobraź sobie, że lekarze mogą przetestować wysoce eksperymentalną terapię na Twoim mózgu, w ogóle nie podając Ci leku.