Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 982 • Strona 15 z 99
  • 1550 / 214 / 0
Masz absolutną rację, oxasiu. Gdy kurwa ekonomia chwyta za gardło, wszystkie obiekcje, cała wrogość wobec iniekcji idą w kąt, ulegają całkowitemu zapomnieniu.
P.S. Masz, oxasiu mail'a z zagadką, której nie potrafię rozwiązać. Liczę, że Twoja wiedza pozwoli dać odpowiedź.
  • 54 / / 0
Mam pytanie. Jak rozumiem, dawki rzędu 2mg dziennie raczej powodują uzależnienie fizyczne z jakąś tam intensywnością. Moje pytanie brzmi: na jak długo pojedyncza dawka dzienna (te 2mg) zbija objawy abstynencji oraz, co się z tym łączy, po jakim czasie od ostatniej dawki one występują? Tak hipotetycznie ta dawka ustalona bo wiadomo chodzi tu o dawkę indywidualną która daje satysfakcję użytkownikowi, a zarazem powoduje rozwinięcie się pełnej absty. Mam nadzieję że nie pokręciłem a jakby jednak to chętnie sprostuję :-D
~do oprawienia w ramkę~
Spoiler:
  • 1680 / 270 / 0
Jak będziesz tego miał więcej to nie ma szans byś brał 2mg/dzień.
Największy przegryw na forum
  • 54 / / 0
wlasnie teraz wiem ze masz racje :P ale mega plusem jest szybko schodząca tolerancja, co jest wynikiem krótkiego działania opisywanego jako wadę. mi to odpowiada
~do oprawienia w ramkę~
Spoiler:
  • 1680 / 270 / 0
Szybko schodząca tolerancja? O czym piszesz, bo zupełnie Cię nie zrozumiałem. W sensie po 10 dniach przerwy znów klepią dawki startowe? Tak jest z pochodnymi fenta, ale ta tolerka zajebiście szybko znów wskoczy na swój odpowiednio wysoki poziom. Trochę na ten temat wiem mimo iż nie wiem nawet 1% tyle co niektórzy w tym temacie, bo butyr-fenta przerobiłem jakiś 1g.
Największy przegryw na forum
  • 259 / 39 / 0
Znam osoby co 15g przejechały w miesiąc. Prawdziwy level głębokiego wtajemniczenia.
  • 1203 / 21 / 0
Czy to co jest reklamowane przez jednego ze sprzedawców jako BUTYR-AMID to w rzeczywistości będzie BF ? Nie znam się specjalnie na opio a chciałbym tego spróbować i ile polecacie na początek? Oral? Tolerkę mam zerową, parę miesięcy temu koda w mikro ilościach.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 1680 / 270 / 0
Grentoo pisze:
Gdzieś na jakimś forum znalazłem info jak jakis chemik zrobił sobie bodajże Etonitazen
No, nawet na naszym forum. ;-)
420alldaylong pisze:
Czy to co jest reklamowane przez jednego ze sprzedawców jako BUTYR-AMID to w rzeczywistości będzie BF ? Nie znam się specjalnie na opio a chciałbym tego spróbować i ile polecacie na początek? Oral? Tolerkę mam zerową, parę miesięcy temu koda w mikro ilościach.
Co do pytania pierwszego to nie wiem ale miałem sprawdzone info, że BF ma się ponownie pojawić na naszym rynku. Co do reszty pytań to zobacz cały temat, już wiele razy poruszano te kwestie. Poza tym BF oralnie to strata materiału dość drogiego, albo waporyzuj albo iv.
Największy przegryw na forum
  • 259 / 39 / 0
420alldaylong pisze:
Czy to co jest reklamowane przez jednego ze sprzedawców jako BUTYR-AMID to w rzeczywistości będzie BF ? Nie znam się specjalnie na opio a chciałbym tego spróbować i ile polecacie na początek? Oral? Tolerkę mam zerową, parę miesięcy temu koda w mikro ilościach.
Zapytaj się sprzedawcy. Jeśli masz zerową tolerancją i niewielkie doświadczenie z o. to nie jest to rzecz dobra.
  • 1680 / 270 / 0
Zacznij od waporyzacji 1-2mg. Chociaż na mnie jeśli chodzi o waporyzację to działały dopiero dawki powyżej 10mg.
Największy przegryw na forum
ODPOWIEDZ
Posty: 982 • Strona 15 z 99
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.

[img]
Ucieczka zakończona w jeziorze

Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.

[img]
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków

Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.