Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala
e: ostro ryje nerki w ciągach, jak zresztą każda substancja przy której metabolizmie organizm musi się "napracować". jak używasz meksy 2-3 razy w miesiącu, zgodnie z zasadami BHP i jesteś względnie zdrowy, to żadna krzywda Ci się nie stanie.
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
bez wiosennego w wiośnie życia nieba?...
Wołają na nas, że w złą idziem stronę,
precz o świat troskę rzucając powinną,
a czy pytają się nas, co nam trzeba
i czyśmy mogli obrać drogę inną?
MXE jeszcze okazji nie miałem testować, a 450mg DXM mnie słabo robi.
Volenti non fit iniuria.
Kontakt tylko mailowy; r1ven@protonmail.com
Z kolei po długiej przerwie od DXM i braniu MXE cały czas deks nie klepał wcale. Czyli jakby DXM nie powodował tolerancji na MXE, ale odwrotnie już tak. Dziwne, bo zwykle właśnie słyszę, że działa w obie strony tak samo.
Velvet Velour pisze:Nerki i pęcherz nie są częścią układu pokarmowego. MXE jest wydalana z moczem, niezależnie od drogi podania.
e: ostro ryje nerki w ciągach, jak zresztą każda substancja przy której metabolizmie organizm musi się "napracować". jak używasz meksy 2-3 razy w miesiącu, zgodnie z zasadami BHP i jesteś względnie zdrowy, to żadna krzywda Ci się nie stanie.
Nie atakuje nikogo ale... skąd te dane na temat szkodliwego działania na nerki??
To że sie siku częściej chce to równie dobrze może znaczyć że działa moczopędnie a to oczyszcza nerki (jak np piwo)
Pozdrawiam
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.