shott pisze:sprawa jest..mial byc motyl krysztal przyszedl bialy krystaliczny proszek nie jebiacy, ktos sie spotkal z taka forma metylonu?
czy takowy nigdy nie wystepowal w takiej postaci,a jeszcze ciekawiej ze dziala dosyc szybko i to sniffem...
astralnykutas pisze:No wlasnie, ja od roku mam wielki problem z jego zdobyciem.
Nigdy ale to nigdy nie probowalem typowo imprezowego drugu, ktory dalby takiego mega pozytywnego kopa na kazdej plaszczyznie dzialania.
Czy istnieja jakies RC badz tez juz zdelegalizowane substancje, ktore profil dzialania maja bardzo zblizony do metylonu?
Czy taki butylon mu dorownuje? Latwiej go dostac / zrobic ?
Jako mefedron dil wciskal 4-mec :-)
Scalono Sonen- następnym razem sam zgłaszasz jak piszesz posta pod postem i nie możesz edytować
jak zimny wiatr na zwiędłych stawu trzcinach
jam błysk wulkanów, a w błotnych nizinach
idę jak pogrzeb z nudą i żałobą.
Na harfach morze gra, kłębi się rajów pożoga
i słońce, mój wróg słońce! wschodzi wielbiąc Boga.
czy takowy nigdy nie wystepowal w takiej postaci,a jeszcze ciekawiej ze dziala dosyc szybko i to sniffem...
3mmc zapewne ----> to odpowiedz Wiewi`ego i reszta osob twierdzi podobnie. Moim zdaniem to jednak NEBa dostales, 3MMC slabo dziala sniffem, druga sprawa to 3MMC jest zwykle w formie nieregulranrych krysztalow- nie wiem czy sie krusza czy sa zwykle po prostu niereguarne (jesli sie krusza to wiadomo; zalezy od przechowywania, sposobu dostarczenia na pewno etc.).
Powiedz jaka miales objawy po tym. Jesli spid, euforia i byc moze cevy -----> (ja je mam szczegolnie po pente, wole dlatego NEBa) to byl to NEB imo. Wrzuc oralnie i jesli bomba bedzie mnie spidujaca a bardziej euforyczna to NEB na 99%.
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Elitarna funkcjonariuszka wpadła po klubowej nocy. Ale to wyrok zaskoczył najbardziej
Dorota K., szerzej znana jako "Doris", była sierżantem w jednym z najbardziej tajnych wydziałów Komendy Stołecznej Policji. Dziś nie łapie już przestępców, teraz bije się w klatkach freak fightowych. Ale to nie sportowy zwrot w jej karierze wywołuje dziś największe emocje, tylko jej sądowa historia. Za posiadanie narkotyków spotkała ją tylko grzywna.
36 kg marihuany ukryte w szpuli z kablem. CBŚP i KAS przechwyciły transport na A4
Ponad 36 kilogramów marihuany o czarnorynkowej wartości przekraczającej 1,7 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze CBŚP oraz Służby Celno-Skarbowej podczas kontroli ciężarówki na autostradzie A4. Narkotyki były ukryte w specjalnie przygotowanej skrytce wewnątrz przemysłowej szpuli z kablem. Kierowca został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.
Fatalna pomyłka - myślał, że to klienci i wręczył narkotyki nieumundurowanym policjantom
Policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który podczas kontroli klatki schodowej… sam podał funkcjonariuszowi woreczek z suszem roślinnym. Interwencja doprowadziła do zabezpieczenia większej ilości narkotyków.
