Może komuś pomoże.
W wątku 'czy tryptaminy są groźne dla życia' ludzie pisali o jakichś problemach związanych z tym połączeniem.. Osobiście takie miksy wspominam raczej niezbyt dobrze - pomijając niepotrzebny chaos który zawsze wprowadzają kanna, raz skończyło się porządnym bad tripem i obawami o serducho (pewnie to była tylko wkrętka, ale nie życzę czegoś takiemu nikomu). No ale nie wiem, to tylko sugestia, każdy lubi co innego i reaguje inaczej , a jeśli na większość taki miks działa dobrze to ok.
Ale osobiście połączenie tryptamin z kanna wpierdoliłbym do 'miksów kontrowersyjnych'
p.o.
Bardzo słabo 0-15 mg
Słabo 15-20 mg (pojawiają się efekty wizualne)
Średnio 20-25 mg (efekty wizualne i psyczine dość wyraźne)
Mocno 25-35 mg (bodyload bywa nieznośny, mocna psychodelia, wszędzie kolorowo
Bardzo mocno 35-45 mg (jw razy półtora)
Za mocno 45 mg + (jak masz dość to zamknij oczy)
p.r. - . Tą droga podania dawkowanie jak wyżej.
i.m.
Słabo 5mg?
Średnio 10-15mg
Mocno 15-20mg
Bardzo mocno 20-25mg
Bałbym się 25 mg +
i.v.
Słabo 5 mg (efekty wizualne zauważalne acz słabe)
U niektórych wystarcająco już przy 7 mg !! (wyraźne efekty, gwałtowna psychodelia na wejściu)
Średnio 7-10 mg (ef. wiz i psychodelia pojawiają się znikąd, nie ma jeszcze jakiejś strasznej inwazji, acz osoby mające problemy z sercem nie powinny przekraczaj górnej dawki)
Mocno 12-15 mg (mocne efekty, 15 mg dla osób, które wiedzą co może je "tam" spotkać)
Bardzo mocno 15 mg + (świat jest dwuwymiarowy, a na monitorze zobaczysz zupę, grawitacja papa, tak samo zdrowy rozsądek :) )
@Pilleater - dodałem rektalne, reszta w sumie wypada podobnie jak u mnie, a stopniowanie "Bardzo mocno", a "Za mocno", to w sumie synonim. Chciałem powstrzymać się od stopniowań typu: "mocno", "bardzo mocno", "max", "ekstra super", "hiper ultra ultimate" - prosto napisane - mocno to mocno, nie jak na erowidzie, ani też nie w drugą stronę ;).
Aha - na początku myślałem, że posty stąd wyfruną, ale w sumie nie ma ich dużo i są rzeczowe - zostaną; temat otwarty jeszcze do 30go września, może dłużej jak zapomnę zamknąć ;)
edit: Warto żeby ten topic był otwarty przez jakiś dłuższy czas. Usery na pewno coś powymyślają, co warte będzie dodania. Do 30 do trochę za krótko. Pożyjemy zobaczymy. Trza się w kilka osób zgadać i np każdy po 50 stron przewertuje starego wątku i porobi notatkitkitki z powtarzającymi się schematami, te schematy się ładnie ubierze we słowa i upakuje we FAQ. Co mody na to?
a skoro faq jest kierowane raczej do osob, ktore raczuja (jak pisze pill...) to tym bardziej nie promowalbym takich miksów dla początkujących zawodników.
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Marihuana a ciąża i płodność – badacze z UM Wrocław: „Nie ma bezpiecznej dawki”
Normalizacja marihuany w debacie publicznej idzie w parze z rosnącym przekonaniem, że to „naturalna” i mniej inwazyjna alternatywa dla farmakoterapii. Jednak najnowszy przegląd 64 badań przeprowadzony przez naukowców z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu pokazuje, że THC nie jest obojętne dla układu rozrodczego ani dla rozwijającego się płodu. Eksperci wskazują, że kannabinoidy wpływają na centralne mechanizmy płodności, a skutki ich działania mogą być długofalowe – także dla przyszłych pokoleń.
Donald Trump podpisał ustawę rekryminalizującą produkty z konopi zawierające THC
Historyczny zwrot w amerykańskiej polityce konopnej. Prezydent Donald Trump podpisał ustawę budżetową, która zawiera kontrowersyjne zapisy. W praktyce oznaczają one rekryminalizację konopi w USA. Nowe prawo uderza w tysiące produktów z THC, w tym popularne Delta-8. To radykalne cofnięcie liberalizacji, którą Trump sam wprowadził, podpisując słynną ustawę Farm Bill w 2018 roku. Decyzja zapadła po tygodniach paraliżu rządu. Izba Reprezentantów przyjęła pakiet w środę, głosami 222 do 209.
Kolejny akt oskarżenia w sprawie przemytu 2 ton marihuany ukrytej w konstrukcji mostu
Jest kolejny akt oskarżenia w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która w imitacji stalowej konstrukcji mostu przemyciła z Hiszpanii do Polski 2 tony marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Regionalna w Gdańsku. Tym razem przed sądem stanie Radosław Rz., ps. „Zeszyt”. Odpowie za przemyt ponad 900 kilogramów środków odurzających.
