Wydaje mi się, że lęki także się zmniejszyły i jestem bardziej towarzyski, benzo biorę od czasu do czasu tylko, czasem 3 dni potrafię nie wrzucić bromka i nic się nie dzieje, ale dużo kody i PST szamam, więc nie odstawiam go całkowicie ;)
Ktoś wspominał, że na agonistów dopaminy wyrabia się tolerancja i nie można nic z tym zrobić - racja, ale można ten proces mocno spowolnić, łykając propranolol. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale mam to info od swojego psychiatry, który głupi nie jest i kitu by mi nie wciskał.
Za 2 miesiące spróbuję do tego dodać moklobemid - ciekaw jestem efektów tego połączenia :cheesy:
Jak długo to bierzesz, że wypowiadasz się o tolerancji?
O zjawisku tolerancji czytalem pare stron wczesniej i mnie to troche zmartwilo, dlatego zapytalem swojego psycha jak to wyglada i podzielilem sie tutaj jego opinia na ten temat.
Ktos tam wyzej pisal, ze pirybedyl agonizuje d2, ktore sa mulace - nie zgadzam sie z tym. Mozliwosci sa 3:
a) pirybedyl agonizuje takze ktorys niemulacy podtyp receptorow, przy czym ma na niego wiekszy wplyw niz na d2
b) receptory d2 wcale nie musza byc mulace, przynajmniej nie we wszystkich obszarach mozgu
c) moj organizm w dzialaniu zaprzecza wiekszosci znanych praw psychofarmakologii i dlatego to dziala na mnie tak a nie inaczej
astralnykutas pisze:Mógłbyś zdradzić, w jaki sposób przekonałeś psychiatrę do przepisania Ci tego leku?
Jakby nie patrzec to powiedzialem prawde, bo w takim celu go wlasnie biore.
Jak macie jakies pytania to smialo, widze ze malo kto tego uzywa i informacji jest niewiele.
cpunex pisze:Znam bardzo latwy sposob na wyludzenie tego leku nie od psychiatry ani rodzinnego ale z pogotowia ratunkowego - wypróbowany osobiscie przezemnie. Idziecie na pogotowie i wykręcajcie glowe w jedną strone tak na chama udawajcie ze macie atak pozapiramidowy po neuroleptykach poprostu mowcie ze sztywnieje wam szyja - szyje musicie wyginać na chama w jedna a zaraz w druga strone. Jesli macie w apteczce jakis neuroleptyk to wezcie go ze soba i powiedzcie ze od niego , jesli nie macie to nic sie nie stalo ja nie mialem. Lekarzowi mowicie ze macie atak pozapiramidowy od neuroleptykow i chcecie Pirybedyl szybko bo on wam pomaga - ja tak powiedzialem tylko ze powiedzialem Akineton to jest jeden chuj dziala podobnie. Wyszedlem z receptą i z szyją juz wyprostowaną hahah . Ten sposob dzaiala w 90% musi wam pomoc.
Od daru bogów do codziennej ucieczki. Co antropologia mówi o naszym związku z alkoholem
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Psylocybina i medytacja w jednym badaniu klinicznym
USC uruchamia pierwszy w swojej historii kliniczny eksperyment z psylocybiną. Badanie finansowane przez agencję ARPA-H sprawdzi, czy ośmiotygodniowy trening uważności wzmacnia efekty terapii psylocybinowej u zdrowych dorosłych – i co to może oznaczać dla przyszłości psychiatrii.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Marihuana medyczna w wywiadzie stomatologicznym. Pytanie, którego nie warto pomijać
Jeszcze kilka lat temu marihuana medyczna kojarzyła się przede wszystkim z leczeniem przewlekłego bólu lub łagodzeniem dolegliwości u pacjentów onkologicznych. Dziś coraz częściej mówi się o jej stosowaniu także w depresji, zaburzeniach lękowych czy zespole stresu pourazowego. Nie oznacza to jednak, że skuteczność takiego postępowania została potwierdzona. Wyniki najnowszej metaanalizy wskazują, że dowody naukowe są w tym zakresie ograniczone, a w przypadku depresji brakuje dowodów z randomizowanych badań klinicznych.
