Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
rafalinho007 pisze:Rozmiem, że GHB nie wchodzi w żadne reakcje z plastikiem i mogę trzymać go w formie roztworu wodnego w każdej butelce?
Jak długo mogę go w ten sposób przechowywać?
Z doświadczenia wiem, że najlepiej do tego celu nadają się soki z cytrusów. Kiedyś w ramach eksperymentu wycisnąłem sok z cytryny. Było tego może kilka mililitrów i do tego wlałem 1 ml GBL. Tak mocny roztwór nie powinien być spożywany! Ale przed zapiciem dużą ilością wody, poczekałem, by poczuć smak GBL. Nic takiego nie poczułem. Wniosek jest prosty. Sok cytrynowy.
PROTIP: spośród wszystkich napojów marki Frugo, najlepszym wyborem jest "mocno pomarańczowy". Przetestujcie sami :cheesy:
Prawda jest taka, że wszelkie napoje słodzone są obrzydliwe z gieblem. Już wolę wypić go z wodą - do tego smaku znacznie łatwiej się przyzwyczaić. Spróbujcie jednak wlać do drinka z colą czy innym paskudztwem trochę soku cytrynowego. Smak nieporównywalnie mniej wyczuwalny.
EDIT: a najlepsze jaja, jeśli wlejemy troszkę soku cytrynowego do wody. Zdziwko gwarantowane ;) Dla podróżników sprawdzić się mogą te małe pojemniczki z kwaskiem cytrynowym, co w pociągu do herbaty dają ;)
angrybrads1 - pierwszy ambasador GHB w polsce !!!
1. jaki wpływ ma na powstawanie uzależnienia fizycznego ma ilość polewek, przy tej samej ilości dobowej, w skrócie, kiedy szybciej wystąpi delira, pijąc ilość x w jednej polewce czy w kilku?
2. tauryna niby chroni neurony przy odstawce, ale czy jednocześnie powinna zmniejszać efekty odstawienne? osobiście stosowałem około 6g na dobę i nie zauważyłem poprawy, swoją drogą nie są to już ilości za duże?
m477 pisze: 1. jaki wpływ ma na powstawanie uzależnienia fizycznego ma ilość polewek, przy tej samej ilości dobowej, w skrócie, kiedy szybciej wystąpi delira, pijąc ilość x w jednej polewce czy w kilku?
W przypadku GBL, następuje szybki wzrost stężenia GHB downregulującego GABAb i jego szybkie usunięcie, co powoduje narażenie neuronów na glutaminian i inne przyjemności.
Zatem:
Zdaje się, że istotnie lepiej polewać częściej, a mniej - przy odstawianiu.
Z doświadczenia w ciągłym użytkowaniu lepsza jest zależność ODWROTNA.
Mogę bredzić, jeżeli sieję dezinformację, jestem pierwszym chętnym by owy post zdezintegrować :)
Przed zastosowaniem, skontaktuj się z grabarzem i opłać kwaterę.
...since 2006
Astro_ pisze:Piszecie często o dobrym wpływie suplementacji tauryną w trakcie ciągów GBL, można miksować w jednym szejku GBL, Taurynę, b6 ? czy lepiej wypić to pomiędzy dawkami GBL'a ?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/aptekadyzurna.jpg)
Rewolucja w receptach na opioidy przyniosła skutek? Przepisy miały uderzyć w receptomaty
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/3-446297.jpg)
1,3 tony kokainy przejęte dzięki współpracy służb z Polski, Hiszpanii i Francji
Efektem działań CBŚP, francuskiej Służby Celnej i hiszpańskiej Policji Narodowej, we współpracy z Europolem, było przejęcie ogromnej ilości kokainy na terenie Francji i Hiszpanii, która docelowo miała trafić na czarny rynek Niemiec, Polski, Niderlandów i Wielkiej Brytanii. W ramach działań skontrolowano dwie ciężarówki z Polski i zatrzymano polskiego obywatela.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.