Palę czysty z bonga i tak naprawdę prócz oczu i zamulenia to ani mnie to śmieszy, ani upierdala...
Aha i tylko po nim mam taką zmułkę z rana, że szok. Po am to ja po 30 min normalny, po bb trochę dłużej, a po tym to czasami po kilku h mam zaćmienie..
Raczej nie nadaje się na koncert, czy imprezę. Raczej tak, jak pisze Xavi - na samotny chillout.
kara za lekkomyślność
AKB-48 vs JWH-307?
Co do tamtego bezdechu - to był inny bezdech. Ciężko to opisać. Wiem, że nic mi nie będzie, ale po prostu mnie to zdziwiło i napisałem to jako takie ostrzeżenie dla innych.
No more... Narazie przerwa od palenia, trza płuca zregenerować. A jakbym wrócił to kanna to chyba bym robił maczane na tynxie bo już mi nic sensownego ci by miało mniejsze skutki uboczne dla płuc nie widzę. A faje i tak pale więc nie będzie kręciołka od za dużej ilości tynxu :-).
Trzeba się przeprosić z naturalnymi używkami, ale jak sobie pomyślę, że mam z jakimiś idiotami się użerać to mi się nie chce... Albo cena kosmos (przy 100g) albo jakość nie ta. Ale już OT trochę robię ;).
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Leki z Poznania jechały do Ukrainy. Tam produkowano z nich narkotyki
26 stycznia 2026 roku do Sądu Okręgowego w Poznaniu trafił akt oskarżenia przeciwko siedmiu osobom podejrzanym o udział w zorganizowanej grupie przestępczej działającej na terenie Polski i Ukrainy. Sprawę opisała Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.
Alkohol znika ze stacji paliw, a jednak... nadal tam będzie. To nie zakaz, a zmiana reguł
Czy alkohol zniknie ze stacji paliw? Na razie nic na to nie wskazuje. Napoje procentowe jedynie mogą przestać być widoczne, a chętni na taki asortyment wciąż będą mogli zrobić zakupy. Za tak zwaną sprzedażą bezwitrynową opowiada się branża paliwowa. Rozwiązanie to miałoby wpłynąć na ograniczenie zakupów impulsywnych i zmniejszyć społeczne koszty nadużywania alkoholu.
Spotkanie z MSWiA. Nadszedł czas na odpowiedzialność, a nie kolejne tragedie
Wczoraj oficjalnie złożyliśmy [tj. Wolne Konopie] w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o pilne spotkanie z Ministrem Marcinem Kierwińskim. Równolegle przekazaliśmy list otwarty dotyczący tragicznej śmierci 19-letniego Aleksandra oraz innych dramatów, które w ostatnich latach wstrząsnęły opinią publiczną.