Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Zablokowany
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 39 / 1 / 0
Helloł.

Koleżance dolega częstoskurcz przedsionkowy a chciałaby spróbować amfetaminy/funkiego. Ryzyko śmierci/znacznego pogorszenia się stanu zdrowia jest dużo większe niż "regularnego" użytkownika? Warto?
  • 5299 / 104 / 0
No kurwa jeśli ktoś ma problemy z sercem to ZERO STYMULANTÓW. Za pierwszym razem nic nie będzie, za drugim, trzecim też, później będzie coraz gorzej - a na fete coraz większe parcie. Negatywny scenariusz ale lepiej taki z założenia przyjąć. Ja tam generalnie odradzam

ps: niebawem pół roku bez ścierwa hmm
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2013 przez pilleater, łącznie zmieniany 1 raz.
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 140 / / 0
Popieram, szkoda zdrowia. Dla fety zdecydowanie nie warto ryzykować zdrowia/życia.
  • 39 / 1 / 0
temat nieaktualny, do zamknięcia, anyway dzięki za porady.
Jak chcesz zamknięcia tematu to go zgłoś następnym razem- Sonen
Zablokowany
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Ulubiona muzyka uruchamia układ opioidowy mózgu

Słuchając ulubionej muzyki odczuwamy przyjemność, niejednokrotnie wiąże się to z przeżywaniem różnych emocji. Teraz, dzięki pracy naukowców z fińskiego Uniwersytetu w Turku dowiadujemy się, w jaki sposób muzyka na nas działa. Uczeni puszczali ochotnikom ich ulubioną muzykę, badając jednocześnie ich mózgi za pomocą pozytonowej tomografii emisyjnej (PET). Okazało się, że ulubione dźwięki aktywują układ opioidowy mózgu.

[img]
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol

Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.

[img]
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.