Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 498 • Strona 5 z 50
  • 1854 / 215 / 37
MPA + mdai = nimfomania
  • 62 / / 0
a my po wielu różnych ketonach testowanych od czasów mefa zatrzymaliśmy się na 3mmc i jest bardzo miło i pluszowo
brakuje tylko trochę tej "kurw_y mefowej" :P
I have come here to chew bubblegum and kick ass...
and I'm all out of bubblegum
  • 61 / 1 / 0
Mi to najbardziej przypasował oprócz mefa, bref+kot+GBL. Po 3-MMC i kocie niby było ok,ale brakowało dużo do ideału.
Nie ma tego szaleństwa w tym miksie i małe problemy z masztem występują. Dużo większe niż po pierwszym miksie.
  • 1893 / 180 / 0
  • 869 / 15 / 0
wildwolf1 pisze:
mpa + mdai = nimfomania
fajne ketony
So easy to begin and yet impossible to end

primum non nocere
  • 35 / / 0
Pytanie - staje wam po 3mmc? Jeśli tak to w jakich dawkach?
  • 1179 / 9 / 0
Bez sensu pytać kogoś, lepiej przekonać się samemu.
To, ze ktoś daje rade, wcale nie oznacza, ze i Ty będziesz.
Uwaga! Użytkownik pyzg nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 62 / / 0
stranger33333 pisze:
Pytanie - staje wam po 3mmc? Jeśli tak to w jakich dawkach?
Staje jak jest dupa, która Cię super "jara". Ja tak mam. Przy czym po pierwszym "zakończeniu" żeby nie wiem jaka super laska była to już jest cienko. Oczywiście skończyć też nie jest łatwo ale to w sumie jest raczej zaletą bo można i można i można..... :-D

Tak czy srak można sobie zapodać "niebieska tabletkę" albo jakiś jej generyk w ilości 50mg i jest OK.
I have come here to chew bubblegum and kick ass...
and I'm all out of bubblegum
  • 61 / 1 / 0
Tak czy srak można sobie zapodać "niebieska tabletkę" albo jakiś jej generyk w ilości 50mg i jest OK.
Albo polać gbla też pomaga i faza fajniejsza :)
  • 1 / / 0
Od 3 lat poszukuje czegoś podobnego lub najlepiej dokladnie tego samego co spotkalo mnie na wakacjach w Mielnie... Rzecz działa się za dobrych dopalaczowych czasów razem z laską trafiliśmy do tripschopu koleś zza lady polecił nam specyfik "bliss". Po zapodaniu po jednej sztuce i niespełna 20 min biegliśmy z laską do pensjonatu bo naszla nam tak niesamowita małpa na sex. Po kilku godzinach ostrej jechanki poszliśmy normalnie spać. Od rana krótka powtórka. Zero zwały. Po 2 tyg. sklep zlikwidowano tak że nie zdążyłem zrobić zapasów. Jeśli wiecie o czyms podobnym do "bliss" z tripschopu bedę dozgonnie wdzięczny za pomoc:)
ODPOWIEDZ
Posty: 498 • Strona 5 z 50
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Medyczna marihuana kontra bezdech senny

Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.

[img]
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE

Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.